Stres przedślubny - sposoby radzenia sobie ze stresem przed ślubem.

To nie takie trudne, jak myślisz.

Stres w dniu ślubu to chyba nic dziwnego. To w końcu wasz wielki dzień. Co więcej oczy wszystkich zaproszonych gości - rodziny i przyjaciół zwrócone będą w waszą stronę i skupione będą właśnie na was. Dariusz Zwadowski z Dariusz Zwadowski i Konsultanci Ślubny podpowiadają, jak zminimalizować stres przedślubny!

Poznaj 3 obowiązkowe zdania, które każda panna młoda powinna usłyszeć od przyszłego męża

Jak poradzić sobie ze stresem w dniu ślubu

  • koniecznie zjedzcie śniadanie - to zmniejszy stres i organiczny rozdrażnienie, 
  • potwierdź, czy wydelegowana osoba odbierze bukiet ślubny, butonierki, kwiaty itp.
  • pamiętaj o przygotowaniu pieniędzy dla podwykonawców,
  • zażyjcie rześkiej kąpieli i spokojnie realizujcie plan dnia
  • cieszcie się tym dniem, bo to najpięknieszy dzień w waszym życiu!

Zobacz, jak pokonać stres przedślubny 

Tagi: stres
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/16.06.2017 11:46
Ja się strasznie denerwowałam, na szczęście mój mąż tylko delikatnie więc byłam tym już trochę spokojniejsza. Stresować się zaczęłam tak bardziej pewnie jakieś 2 dni przed ślubem już na poltrze, ale nie było aż tak źle.
/13.05.2017 19:30
Jestem miesiąc przed ślubem i juz mam taki stres , że biorę nervomix control taki ziołowy na spokój :) A co będzie na kilka dni albo już tego dnia :) Mam nadzieję, że wszystko uda mi się dopiąć i w dniu ślubu nie odczuję jakiejś obawy i stres mnie nie dopadnie :)
/29.04.2017 10:12
Dziewczyny, nie stresujcie się! Będzie dobrze, a ewentualne wpadki zauważycie tylko Wy, tak to jest :D Warto w tym dniu nie brać sobie na głowę dodatkowych spraw, mieć już wszystko załatwione wcześniej, a sesję foto lepiej mieć innego dnia niż wesele :) My tak zrobiliśmy z naszą fotografką Dominiką Tatoń i dzięki temu mamy piękne zdjęcia robione bez stresu i bez pośpiechu :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)