POLECAMY

3 obowiązkowe zdania, które każda panna młoda powinna usłyszeć od przyszłego męża

Zobacz, jak odstresować pannę młodą!
3 obowiązkowe zdania, które każda panna młoda powinna usłyszeć od przyszłego męża fot. Fotolia
Ślub to nie tylko najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety, ale i jeden z najbardziej stresujących momentów. To dlatego tak ważne jest, aby przyszły mąż umiał uspokoić nieco zdenerwowaną partnerkę. Poznaj listę 3 zdań, które powinna usłyszeć każda panna młoda od swojego narzeczonego.

Jesteś zdenerwowaną przyszłą panną młodą? Zobacz, jak sobie poradzić z tym problemem 

1. Wszystko na pewno będzie dobrze

Ślub budzi wiele obaw, wątpliwości i stresu. Partner zestresowanej panny młodej, nawet jeśli jest pełen podobnych obaw, powinien być wsparciem dla przyszłej żony. Osoby wahające się, odczuwające strach powinny usłyszeć od kogoś bliskiego słowa:
  • "na pewno damy radę",
  • "wszystko będzie dobrze",
  • "wszystko dopięliśmy na ostatni guzik! Wesele na pewno będzie wspaniałe!"

Zdania tego typu, połączone z miło spędzonym czasem oraz bliskością, działają lepiej niż niejeden lek na uspokojenie.

Sprawdź, co może nie spodobać się gościom weselnym 

2. Jestem pewien, że będziesz najpiękniejszą panna młodą!

Wiele kobiet najbardziej stresuje się swoim wyglądem w dniu ślubu. To, czy sukienka będzie dobrze leżała, czy fryzura nie rozpadnie się po kilku chwilach i czy goście będą zachwyceni stylizacją, urasta do problemu na ogromną skalę. To oczywiste, że kobiecie zależy najbardziej na tym, aby olśniła swojego przyszłego męża. Aby uspokoić partnerkę, narzeczony powinien zapewnić ją, że niezależnie od fryzury, sukni ślubnej i butów, ona i tak będzie dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie.

Zobacz 5 modnych stylizacji na wesele 2016

3. Nie mogę doczekać się, kiedy już oficjalnie będę twoim mężem!

Nie zapominajmy o tym, że małżeństwo zawiera się nie dla wspaniałego wesela, ale po to, aby kochająca się para, zalegalizowała swój związek. Większość kobiet nawet przed ślubem zastanawia, czy dokonała odpowiedniego wyboru i czy właśnie ten, jest tym jedynym, do końca życia. Jeśli narzeczony będzie podkreślał, że bardzo zależy mu na byciu mężem oraz że zrobi wszystko, aby stanąć na wysokości zadania (wcale nic takiego łatwego), kobieta będzie pewniejsza i mniej zdenerwowana. Nie należy chyba przypominać, że pan młody powinien zapewniać o swojej dozgonne j miłości, a magiczne słowa "Kocham cię" powinny być wypowiadane do znudzenia (gwarantuję, że zarówno przyszłej pannie młodej, jak i żonie nie znudzą się nigdy).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)