Relacje pana Barana z innymi znakami zodiaku

Podtrzymywanie więzi z kobietami to niełatwe zadanie!
Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Barana? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 14.06.2010 12:05
Podtrzymywanie więzi z kobietami to niełatwe zadanie!

Baran z Baranem

Igraszki miłosne z kobietą spod tego samego znaku mogą być dla obojga niebezpieczne. Zarówno on jak i ona pragną dominować, co niechybnie może prowadzić do zdemolowania miłosnego gniazdka. Oboje lubią flitować, być w centrum uwagi. On typ macho, ona uwodzicielska kocica. Ta para może nie przeżyć kolejnej sceny zazdrości. Są przeciwwskazania. I to potężne.

On z kobietami spod innych znaków

Z panią spod znaku Byka

To para o podobnych temperamentach seksualnych. Oboje buchają zmysłowością i mogą w sypialni naprawdę dać sobie wiele radości. Jednak nie pasują do siebie charakterem. Ona lubi jak wszystko jest poukładane na swoim miejscu. Gdy zawodzi jeden z elementów jej uporządkowanej rzeczywistości, czuje dyskomfort. On z kolei, jako, że jest Baranem, w swoich działaniach kieruje się impulsem i jest spontaniczny. Emocje biorą górę nad intelektem. Dla spokojnej kobiety spod znaku Byka na dłuższą metę takie postępowanie jest nie do przyjęcia.

Zobacz także: Relacje pani Baran z innymi znakami zodiaku

Z panią Bliźniaczką

Stroną dominującą w tym związku jest ona. W stosunku do swego partnera odpowiednio wysoko stawia poprzeczkę. Pani spod tego znaku jest wymagająca i niestety mało panów spod znaku Barana zaakceptuje taki układ. Baran zbyt ceni swoją wolność, aby dać się złapać na postronek uczuć pani Bliźniaczki. Ta para niedopasowana będzie także pod względem erotycznym. Kobiety spod tego znaku pociąga długa gra wstępna, jak dla Barana zdecydowanie za długa. On lubi od razu przechodzić do dzieła. Romantyczna kolacja przy świecach to dla pana spod znaku Barana strata czasu.

Z panią spod znaku Raka

Ona spokojna, romantyczna. Domatorka. On szalony, uwielbiający być w centrum uwagi.
Ona pragnie mężczyzny spokojnego i uczuciowego. On jest typem macho. Wiecznego zdobywcy. Uwielbia flirtować nawet z kilkoma kobietami na raz. Ona zazdrosna, bo w jej wyobrażeniu miłości on postępując w taki sposób, podle ją zdradza. Jednym słowem para, która nie ma szans na długie i szczęśliwe życie. Zbyt wiele ich dzieli, zbyt mało ich łączy. Można sobie darować.

Z panią Lew

U pani spod znaku Lwa panowie znajdą dziką namiętność. Jeśli trafią na siebie, połączy ich ognisty romans, który ma szanse na przerodzenie się w trwały związek, który może nie będzie miał solidnych podstaw, ale na pewno nie będzie w nim nudno. Ona będzie chciała go zdominować, on nie da sobie w kaszę dmuchać. Tutaj może dochodzić do dramatycznych scen. Ale gdy się ustalą strefy wpływów może być dobrze. Oboje ekstrawertyczni, lubią życie towarzyskie i płeć przeciwną. Wobec siebie zazdrośni, więc lepiej będzie, gdy po kolejnej imprezie schowają noże głęboko do szuflady. Może się udać. Warto spróbować.

Z Panną

Z panią spod chłodnego i raczej beznamiętnego znaku Panny dominujący Baran nie będzie się czuł dobrze. Inteligenta, obarczona ścisłym umysłem Panna , co chwila może krytykować posunięcia i decyzje życiowe Barana. Mało jest facetów, którzy krytykę przyjmują beznamiętnie, a już na pewno pan spod znaku Barana do takich mężczyzn się nie zalicza. Interesująco może być w łóżku. Ale tylko przez chwilę. Tak naprawdę to można darować.

Z panią spod znaku Wagi

Osoby o zupełnie odmiennych temperamentach. On zawsze na pierwszym planie, ona schowana w jego cieniu z pobłażaniem i kobiecą dojrzałością przyjmuje jego czasami chłopięce zachowania. Daje mu poczucie, że jest kimś ważnym. A jaki facet tego nie lubi? Chociaż oboje różni, właśnie te różnice sprawiają, że może być z nich dobrana para. Warto spróbować.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Barany

Z panią Skorpion

Ona dla niego ma zbyt skomplikowaną osobowość. Pan spod znaku Barana nigdy nie zrozumie mrocznej strony natury Pani Skorpionicy. Ta łamigłówka jest dla niego po prostu za trudna do rozwiązania. Zresztą, po co sobie zawracać głowę problemami, skoro wokół tyle jest kobiet, które mają prostszą naturę. Prostolinijny Baran lubi łatwe zdobycze, a Pani Skorpion do takich się nie zalicza. Z kolei on dla niej wydaje się zbyt prostacki i co tu dużo mówić - prymitywny. To dwa jakże różne światy. Związek, w którym panuje za wysoka temperatura. Nie ma szans.

Z panią spod znaku Strzelca

W tym związku może być ciekawie. Panów spod znaku Barana podnieca opór pań spod znaku Strzelca. Opór, który prędzej czy później przezwyciężają, ale raczej prędzej. Oboje o podobnych temperamentach. Pełni życia, śmiało z niego korzystają. W razie kłótni lecą iskry i to potężne. Ale szybko się godzą i wszystko po pewnym czasie wraca do normy. Żadne z nich na pewno szybko nie zapomni o sobie. Szansa na to, że związek tych dwojga rozpadnie się - jest bliska zeru. Jednym słowem warto spróbować.

Z Koziorożcem

To kobieta, która zanim coś zrobi, wszystko dokładnie podda analizie. Dla pana spod znaku Barana, który kieruje się impulsami, takie podejście do życia jest niezrozumiałym. Ją drażni jego impulsywność i megalomania. Gasi jego słomiany często zapał w zarodku. Dla jego ego to błąd nie do wybaczenia. Związek, który panowie mogą sobie darować.

Z panią spod znaku Wodnika

Dla pana spod znaku Barana związek z kobietą spod tego znaku będzie kosmiczną udręką. Nie pasują do siebie temperamentami i charakterem. On potrzebuje wciąż nowych wrażeń, a zasady tworzy w zależności od okoliczności. Nie na darmo jest ognistym znakiem. A niestety każda woda zgasi każdy ogień. Pani Wodnik jest kobietą zbyt stateczną jak na baranie gusta. Tym bardziej, że w stosunku do partnera ma pewne wymagania. Także w sprawach łóżkowych nie dojdziecie do porozumienia. Zresztą to ona decyduje z kim spędzi życie, a was nie ma na tej liście. Za wysokie progi. Na pocieszenie: nie na Wodniczkach świat się kończy, prawda? Do darowania.

Z panią spod znaku Ryb

W tym akwarium może się udać. Wrażliwa pani spod znaku Ryb, chętnie da się uwieść, ale dla swego mężczyzny zawsze pozostanie zagadką. To zaś pana spod znaku Barana niezmiernie rozpala. Nawet nie drażni jego jej zmienność nastrojów. Huśtawka nastrojów obojga cementuje ten związek mocną zaprawą.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA