Relacje pani Baran z innymi znakami zodiaku

Relacje pani Baran z innymi znakami zodiaku
Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Barana? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 14.06.2010 11:44
Relacje pani Baran z innymi znakami zodiaku

Baran z Baranem

Igraszki miłosne z kobietą spod tego samego znaku mogą być dla obojga niebezpieczne. Zarówno on jak i ona pragną dominować, co niechybnie może prowadzić do zdemolowania miłosnego gniazdka. Oboje lubią flitować, być w centrum uwagi. On typ macho, ona uwodzicielska kocica. Ta para może nie przeżyć kolejnej sceny zazdrości. Są przeciwwskazania. I to potężne.

Ona z mężczyznami spod innych znaków

Z panem spod znaku Byka

W sypialni układa im się znakomicie. To dwa podobne temperamenty. Wspaniale się uzupełniają. On dziki i namiętny. Uprzejmy i powściągliwy, ale jednocześnie uwodzicielski i czarujący. Dla niej to ten wymarzony, wyśniony rycerz na białym koniu. Jednak rycerz ten staje się despotą z chwilą nałożenia obrączki. Żona pana Byka jest jego własnością. Mentalności wezyra haremu trudno mu wybić z głowy. Małżeństwo można sobie darować, ale miłosne igraszki mają swój urok.

Z panem spod znaku Bliźniąt

W tym układzie nie ma czasu na nudę. Oboje podobnie podchodzą do życia. Oboje żywi jak srebro, cenią życie towarzyskie i w tym wszystkim nie znajdują czasu dla siebie. Tak naprawdę więc siebie nie znają i często się kłócą. Zazwyczaj o byle co. Wystarczy naprawdę pretekst. Związek, który nie ma przed sobą przyszłości. Panie mogą sobie odpuścić.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Barany

Z Rakiem

Z panem spod tego znaku, panie mogą się nudzić. Raki to typowe domowe zwierzątka. Zamiast iść na kolejną imprezę w tym tygodniu wolą posiedzieć z ukochaną osobą przy kominku. Jeżeli go oczywiście mają. Dla pani spod znaku Barana, którą roznosi energia, ten układ jest raczej nie do zaakceptowania. W tym związku to ona chce być mężczyzną. On jednak nie da nałożyć sobie wysokich obcasów. Ucierpi na tym jego duma. W łóżku także para ta jest niedopasowana. Ona chciałby wszystko od razu - natychmiast. On szczyty zdobywa powoli. Bez szans.

Z panem Lwem

To para, która rywalizuje ze sobą na wszystkich polach. Zarówno pani spod znaku Barana jak i pan spod znaku Lwa są osobami żądnymi władzy. Razem do niej dążą, a kto pierwszy ten lepszy. Oboje roztaczają wokół siebie atmosferę zmysłowości i pożądania i oboje z radością wykorzystują swoje atuty, aby uwieść partnera. Niekoniecznie tego, z którym aktualnie są. Związek ma szanse na przetrwanie pod warunkiem, że pani spod znaku Barana, wciąż będzie dawała odczuć swemu partnerowi, jaki to on jest cudowny i śliczny. To trudne ale warto spróbować. Lew nie lubi przegrywać.

Z Panną

Z jednej strony jest Ona: pełna dumy, niezależna kobieta. Lubi dominować. On chłodny i opanowany, często zepchnięty przez nią na margines. A jaki facet lubi być na marginesie? Pozostaje jeszcze kwestia sypialni. Tutaj też nie za różowo. Dla pana spod znaku Panny ognisty temperament pani spod znaku Barana jest zbyt ognisty. W wyrażaniu uczuć miłosnych zachowuje on pewną rezerwę i nie zawsze ma ochotę i chęć na pobieranie nauk miłosnych od swojej partnerki. Panie mogą zapomnieć.

Z panem spod znaku Wagi

Może być ciekawie, bo panów spod znaku Wagi pociągają zmysłowe panie spod znaku Barana. Z jednej strony mamy jej szaleństwo i impulsywność, z drugiej, jego uporządkowanie i dystans. Panowie działają na panie jak sól orzeźwiająca. Posiadają zmysł dyplomacji i gotowi są ustąpić. Dla świętego spokoju. Taki związek działa na zasadzie przyciągania przeciwieństw i może być naprawdę ciekawie – nawet przez długie lata. Warto spróbować.

Z panem Skorpionem

W tym związku ogień bucha jak w hutniczym piecu. Gdy ta para trafi na siebie będzie to spotkanie dwóch namiętności. Dwóch indywidualności. W stosunku do kobiet Pan Skorpion potrafi być czuły i delikatny, jednak od partnerki oczekuje bezwzględnego posłuszeństwa. Dla szalonej pani spod znaku Barana są to zbyt duże wymagania, tym bardziej, że ona uwielbia flirtować i niekiedy zdarza się jej mały skok w bok. Dla zazdrosnego i mściwego Skorpiona będzie to definitywny koniec ich związku. Mimo wszystkich tych przeciwieństw warto spróbować. A nuż się uda?

Zobacz także: Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Ze Strzelcem

Tak jak z panem spod znaku Skorpiona, tak i tutaj spotkanie tych dwojga, to starcie dwóch silnych osobowości. Może być gorąco. Jednak Strzelec należy do osób nieco bardziej tolerancyjnych i łatwiej wybacza na przykład niewierność. On doskonale rozumie, że zdarzają się chwile zapomnienia, zresztą sam miewa takie chwile. Oboje obdarzeni podobnym seksualnym temperamentem. Gdy dojdą do porozumienia, on dla niej stanie się oparciem, ona opoką. A że czasami wybuchną? Nie ma związków idealnych, a mała kłótnia wspaniale oczyszcza atmosferę.

Z panem spod znaku Koziorożca

Trudna sprawa. Ona szalona, mówi to co myśli. A że często nie pomyśli zanim coś powie, on czuje się urażony jej uwagami. Zamknie się w swoim świecie i wywiesi tabliczkę wstęp surowo wzbroniony. Jego pragmatyzm i praktyczność będzie do szału doprowadzała panią spod znaku Barana. Jego z kolei będzie drażniła jej nonszalancka – jego zdaniem oczywiście – postawa życiowa. W skrytości ducha będzie myślał: Jak tak można. Przecież to się w głowie nie mieści. Dla Koziorożca rzeczywiście się nie zmieści. Panie mogą sobie darować. Jest tylu fajniejszych facetów.

Z Wodnikiem

W tym związku pani spod znaku Barana może popisać się swoją inwencją i pomysłowością. Panowie spod znaku Wodnika, gdy trafią na panią Barana stają się plastyczni jak plastelina. Nie przeszkadzają im jej szalone pomysły, chwile zapomnienia w ramionach innego i inne niezliczone grzeszki, które nie do przyjęcia by były na przykład dla pana spod znaku Skorpiona. Wodnik wszystko wybaczy, pocałuje pocieszy, przytuli. To dla pani Baran wręcz idealny facet – gwarancja jej niezależności i wolności. Także w sypialni dają sobie wór rozkoszy. Wodnik jak kameleon przystosuje się do potrzeb pani Baran, ona z kolei odwdzięczy mu się z nawiązką. Mogą żyć długo i szczęśliwie.

Z panem spod znaku Ryb

Interesująca kombinacja, dająca szanse na dłuższy związek. Męskie Ryby słyną z empatii. Potrafią wczuć się w duszę kobiety, wysłuchać jej, dać oparcie. Dla pani spod znaku Barana taki partner może być życiową ostoją. Niekiedy może dochodzić do zgrzytów, gdyż Ryby mają tendencję do użalania się nad sobą i popadania w depresyjne nastroje. Jeżeli pani spod znaku Barana zniesie jego wydumane cierpienia będzie z nim żyła długo i szczęśliwe. Tym bardziej, że mężczyzna Ryba nie jest w swoich zachowaniach stały i da się go wychować. Może być dobrze.