Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Osoby spod znaku Strzelca są osobami niezwykle lubianymi zarówno wśród przyjaciół i znajomych, jak również wśród obcych. Zawsze chętni do pomocy i gotowi stanąć w obronie ludzi słabszych.
/ 12.05.2009 09:25
Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Często jednak inni wykorzystują ich dobre serca i żerują na ich uczynności. Strzelec jest niezwykle prawy, ma silnie pobudzone poczucie sprawiedliwości. Jest nieprzekupny w swoich dążeniach. Nie może patrzeć na krzywdę innych, często naraża się wstawiając się za prawami bliźniego. Jest niepoprawnym optymistą. Nie potrafi myśleć pesymistycznie, w nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji potrafi dostrzec pozytywny aspekt.

Potrafi jednocześnie swoim radosnym usposobieniem zarażać innych. Przyjaciele często zwracają się do niego w trudnych momentach swojego życia, a on zawsze znajduje czas na rozmowę z nimi. Troskliwy i oddany jest również dla swojej rodziny, a zwłaszcza dla swoich dzieci. Nie potrafi się nudzić, ciągle poszukuje czegoś nowego, zwiedza nowe miejsca, wymyśla nowe aktywności dla swojej rodziny. Lubi zmiany i szybko przystosowuje się do nowych warunków życia. Nie broni się przed postępem, żyje przyszłością. Lubi poznawać nowych ludzi, łatwo się zaprzyjaźnia. Ma zazwyczaj mnóstwo znajomych.

Zobacz także: Cała prawda o Strzelcach

Strzelce są często utalentowani w wielu dziedzinach, być może to decyduje o ich szerokich zainteresowaniach. Przy tym są idealistami, wierzą w sprawiedliwość tego świata i równowagę między dobrem i złem. Często się jednak rozczarowują swoimi postulatami, jak również samymi ludźmi. Bywają nadwrażliwi i pobudliwi. Łatwo wpadają w złość, gdy im coś nie idzie po myśli.

W miłości Strzelec jest niezwykle uczuciowy i romantyczny. Każde uczucie przeżywa głęboko i z maksymalnym oddaniem. Może mieć jednak skłonność do romansów. Nie lubi być zniewolony przez uczucie, ceni sobie wolność i brak skrępowania.

Kobieta Strzelec

Panie spod tego znaku nie lubią się nudzić, pragną rozrywki. To idealne towarzyszki dla mężczyzn, którzy preferują życie z dnia na dzień. Z tymi kobietami nie ma czasu na myślenie. Ciągle są w ruchu, uwielbiają podróżować. Panie Strzelec potrafią słuchać i wydają się rozumieć naturę mężczyzn. Chętnie chodzą razem ze swoimi wybrankami na mecze piłki nożnej, pole gokartowe czy na wyścigi samochodowe. Mają wielki talent w organizowaniu spotkań towarzyskich, są przy tym pomysłowe i nieprzewidywalne. Panie Strzelec mają wielkie serce, są miłe i uprzejme, skore do pomocy. Czasami jednak szczere aż do bólu. W miłości ciężko wytrzymać im w jednym związku. Kobiety te bowiem uwielbiają przebywać w męskim towarzystwie, wśród przyjaciół mają więcej mężczyzn niż kobiet.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Strzelca?

Mężczyzna Strzelec

Panowie spod znaku Strzelca potrafią oczarować od pierwszego wejrzenia. Są dowcipni i optymistycznie nastawieni do wszystkich ludzi. W towarzystwie złe humory chowają do kieszeni. Każdej swojej rozmówczyni potrafią dać do zrozumienia, że jest wyjątkowa i czarująca, dlatego kobiety uwielbiają przebywać w ich towarzystwie. Podobnie jak kobiety spod znaku Strzelca, Panowie Strzelec mają skłonność do zawierania wielu związków w trakcie swojego całego życia. Są koneserami kobiecego piękna i nie wyobrażają sobie spędzić życia tylko z jedną osobą. Przy każdym jednak związku zakładają, że to będzie ten ostatni i jedyny.