Cała prawda o Strzelcach (22 listopada – 21 grudnia)

Cała prawda o Strzelcach (22 listopada – 21 grudnia)

Osoby spod znaku Strzelca są osobami niezwykle lubianymi zarówno wśród przyjaciół i znajomych, jak również wśród obcych. Zawsze chętni do pomocy i gotowi stanąć w obronie ludzi słabszych.
/ 29.11.2010 15:40
Cała prawda o Strzelcach (22 listopada – 21 grudnia)

Często jednak inni wykorzystują ich dobre serca i żerują na ich uczynności. Strzelec jest niezwykle prawy, ma silnie pobudzone poczucie sprawiedliwości. Jest nieprzekupny w swoich dążeniach. Nie może patrzeć na krzywdę innych, często naraża się wstawiając się za prawami bliźniego. Jest niepoprawnym optymistą. Nie potrafi myśleć pesymistycznie, w nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji potrafi dostrzec pozytywny aspekt.

Potrafi jednocześnie swoim radosnym usposobieniem zarażać innych. Przyjaciele często zwracają się do niego w trudnych momentach swojego życia, a on zawsze znajduje czas na rozmowę z nimi. Troskliwy i oddany jest również dla swojej rodziny, a zwłaszcza dla swoich dzieci. Nie potrafi się nudzić, ciągle poszukuje czegoś nowego, zwiedza nowe miejsca, wymyśla nowe aktywności dla swojej rodziny. Lubi zmiany i szybko przystosowuje się do nowych warunków życia. Nie broni się przed postępem, żyje przyszłością. Lubi poznawać nowych ludzi, łatwo się zaprzyjaźnia. Ma zazwyczaj mnóstwo znajomych. 

Zobacz także: Jaki makijaż dla Pani spod znaku Strzelca?

Strzelce są często utalentowani w wielu dziedzinach, być może to decyduje o ich szerokich zainteresowaniach. Przy tym są idealistami, wierzą w sprawiedliwość tego świata i równowagę między dobrem i złem. Często się jednak rozczarowują swoimi postulatami, jak również samymi ludźmi. Bywają nadwrażliwi i pobudliwi. Łatwo wpadają w złość, gdy im coś nie idzie po myśli. W miłości Strzelec jest niezwykle uczuciowy i romantyczny. Każde uczucie przeżywa głęboko i z maksymalnym oddaniem. Może mieć jednak skłonność do romansów. Nie lubi być zniewolony przez uczucie, ceni sobie wolność i brak skrępowania.

Kobieta Strzelec

Są pełne energii, trudno jest im usiedzieć w jednym miejscu. Wśród przyjaciół mają wielu mężczyzn, gdyż w ich towarzystwie czują się znacznie lepiej. Kochają tzw. męskie zajęcia, jak mecze piłki nożnej czy siatkówki, bądź też wypady na siłownię albo ściankę wspinaczkową. Nie odmówią także nocy w pubie czy jakiegoś szalonego spontanicznego wypadu. Kobiety Strzelce są żywiołowe, lubią się bawić, poznawać nieznane, kochają przygody i wszelkie wyzwania. W przyjaźni są szczere, wierne i lojalne, zawsze można na nie liczyć. W związku potrafią się odnaleźć przy mężczyźnie, który, podobnie jak one, kocha przygody i lubi niezależność. W przeciwnym razie duszą się i nudzą.

Mężczyzna Strzelec

Panowie spod tego znaku słyną ze swoich miłosnych podbojów. Nie ma chyba na świecie kobiety, która byłaby w stanie oprzeć się ich urokowi. Mają w sobie jakiś czar, który sprawia, że kobiety lecą do nich, jak ćmy do światła. Niestety w związku nie potrafią być stali, ranią i zadają ból partnerce. Często zmieniają obiekt swoich westchnień, trudno jest im być wiernymi. Nie jest to winą kobiety, ale charakteru Pana Strzelca. W pracy jest ambitny i zdecydowany, dąży do określonego celu. Wówczas zapomina całkowicie o flirtach o zabawie. Doskonale sprawdza się jako szef i przywódca.

Zobacz także: Jakim pracownikiem jest Strzelec?