Jakimi partnerami są osoby spod znaku Strzelca?

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Strzelca?

Dla pewnej siebie kobiety spod tego znaku mężczyźni w większości wypadków stanowią barwny, upiększający element jej życia. Nic, tylko przebierać i wybierać, a chętnych zawsze znajdzie się bez liku. Specjalnością pana spod znaku Strzelca – jak sama nazwa wskazuje - są erotyczne polowania. Gdy jego celna strzała trafi w serce, naprawdę trudno mu się oprzeć. Tym bardziej, że jego serce jest bardzo pojemne i znajdzie się tam miejsce dla kilku partnerek.
/ 11.04.2011 08:39
Jakimi partnerami są osoby spod znaku Strzelca?

Kobieta

Ta naprawdę urocza kobieta spod znaku Strzelca, roztacza wokół siebie taką atmosferę zmysłowości, że mężczyźni przed jej stopami leżą pokotem i całują czubki jej pantofelków na wysokich obcasach. I nie jest nigdzie powiedziane, że kto pierwszy ten lepszy. Ociekająca miłością pani Strzelec z dużym dystansem podchodzi do męskich deklaracji mówiących o nagłym – spadającym jak grom z jasnego nieba – zakochaniu, wiecznej miłości i tym podobnych sidłach, które zastawiają mężczyźni myślący tylko o jednym. Pani Strzelec nie jest małą, nieuświadomioną muszką, która łapie się na tak prymitywne lepy. Aby zwrócić na siebie uwagę, należy przed panią Strzelec roztoczyć swój parasol intelektu. Zabłysnąć jak kometa Haleya erudycją i wykształceniem. To ją naprawdę bierze. 

Zobacz także: Sex horoskop

Pani Strzelec praktycznie przez całe życie szuka tego jedynego wymarzonego, wyśnionego. I zazwyczaj szybko go znajduje. Tylko co z tego, gdy na horyzoncie po pewnym czasie pojawia się jeszcze bardziej ekscytujący obiekt uczuć? Zmiana owego obiektu nie nastręcza dla pani Strzelec żadnych problemów. I tak może przez całe życie. Zaznaczamy, że może, ale wcale nie musi. W zasadzie pani spod znaku Strzelca jest wierna, ale nie sentymentalna. W związku z mężczyznami stara się być kobietą i przyjacielem – kumplem.

Ze swoim partnerem prowadzi długie rozmowy, stara się być pomocna we wszystkich sprawach. Ma to dobre i złe strony. Dobra to taka, że panowie mogą być pewni, że pani Strzelec, gdy będzie zmieniała obiekt swoich uczuć, dogłębnie wyjaśni partnerowi od którego właśnie odchodzi, dlaczego. I trzeba przyznać, że zrobi to w sposób delikatny i taktowny. Zła strona medalu: mężczyzna będący w związku z panią Strzelec czasami ma po prostu dosyć jej gadulstwa i wyjaśniania jej wszystkich motywów jakimi się kieruje i mówienia o swoich uczuciach.

A jak wiadomo, mężczyźni nie są raczej skorzy do emocjonalnego otwierania się przed kobietami, zgrywając tym samym odwiecznych twardzieli. Pani Strzelec należy do kobiet, które bez ogródek walą prawdę w oczy. Ceni sobie wielce szczerość, nawet tą, która miałaby przynieść jej ból. Miłosne kłamstewka i malutkie partnerskie oszustwa – to w związku z kobietą spod znaku Strzelca nie przejdzie. Brzydzi się tym i koniec. 

Mężczyzna, który stosuje nieczyste reguły gry miłosnej jest wykreślony z rejestru. Pani Strzelec zapomina, że ktokolwiek taki istniał i chodził po ziemi, po której ona także stąpała. Seks dla pani Strzelec nie jest najważniejszy w życiu. Oczywiście, nie znaczy to, że w ogóle go nie ma. Jest, ale pani spod tego znaku nie należy do klubu dzikich nimfomanek, które o tych sprawach myślą cztery razy na minutę – jak przeciętny mężczyzna. Jeśli już zdecyduje na konsumpcję, miejsce spożywania namiętnego posiłku jest dla niej najmniej istotnym zagadnieniem. Może to być zarówno tradycyjne łóżko w sypialni, jak i łąka późną jesienią. Byle by było fajnie.

Pani Strzelec nie zawraca sobie głowy grami miłosnymi, powolnym budowaniem atmosfery i tymi podobnymi głupstwami. Lubi od razu przejść do zmysłowego sedna sprawy i z tego czerpie ogromną satysfakcję. Woli tradycyjne formy uprawiania miłosnego poletka. Praktyki z pogranicza ostrej perwersji zupełnie na nią nie działają. A jeśli już to odstręczająco.

Mężczyzna

Jeśli Strzelec zaproponuje po półgodzinnym spotkaniu obejrzenie u niego w domu kolekcji niezwykle interesujących znaczków pocztowych, nie należy się obruszać. Wbrew pozorom nie ma w tej propozycji nie obraźliwego. On po prostu w taki sposób wyraża swoje zainteresowanie i uznanie dla piękna kobiety. Pan Strzelec należy do tego gatunku mężczyzn, którzy czują się bezpiecznie trzymając kilka sroczek za ogonek. Na składane przez Strzelca obietnice miłości, aż do grobowej deski, należy wziąć odpowiednią poprawkę. W przeciwieństwie do pań spod tego znaku, panowie cenią sobie wielopiętrowe, rozbudowane igraszki miłosne. Często takie gierki wystarczą im bardziej niż sam akt końcowy. Całą przyjemność Strzelec czerpie ze słownych pojedynków, pozornie przybliżających do finału, to znów od niego odchodzących. Niektóre panie mogą się poczuć rozczarowane podejściem Strzelca do tych spraw, no ale taka już jest ich natura. 

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Tak samo jak u pań spod tego znaku, miejsce miłosnego tete a tete nie ma dla niego znaczenia, ale w przeciwieństwie do pani, pan lubi różnego rodzaju udziwnienia i perwersje. Pan Strzelec wychodzi bowiem z założenia, że w życiu wszystkiego trzeba spróbować. W tym wypadku pani z pejczem i w skórzanej bieliźnie wzbudziłaby jego zachwyt. Mężczyzna Strzelec niechętnie daje się wziąć w jasyr przez płeć piękną.

Chociaż w głębi duszy jest romantykiem śniącym o wielkiej miłości, obawia się stałego związku. Większość wolnych panów należy do rodziny wiecznie czekających na miłość Strzelców.

Kobiety na pewno zadają sobie pytanie, czy wśród Strzelców zdarzają się mężczyźni wierni. Oczywiście, że tak. Faktem jest, że trzeba włożyć w to wiele wysiłku, pracy i dyskretnej tresury. Może się uda?

Źródło: PRINTEX