Odważna i pełna życia pani Strzelec jest wspaniałą matką dla swoich dzieci, ponieważ nie ogranicza ich wyobraźni.

Horokop małżeński dla Strzelca

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 03.06.2011 10:41
Odważna i pełna życia pani Strzelec jest wspaniałą matką dla swoich dzieci, ponieważ nie ogranicza ich wyobraźni.

Żona Strzelec

Pani Strzelec to kobieta towarzyska i niezwykle uprzejma. Dlatego często znajduje męża wśród swoich najbliższych przyjaciół. Żona Strzelec zapewni mężczyźnie życie pełne przygód i niespodzianek, ponieważ jest osobą, która nie znosi nudy i rutyny. Z przyjemnością zaplanuje romantyczną kolację w ciekawej scenerii czy egzotyczną wycieczkę, pełną niezwykłych atrakcji.

Żona spod tego znaku jest ciekawa świata i otwarta na nowe doświadczenia. Potrafi wymienić olej w silniku czy naprawić kontakt, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Aby sprawić przyjemność mężowi jest w stanie podzielać jego zainteresowania, nawet jeśli dotyczą motoryzacji.

Zobacz także: Jak kochają Strzelce?

Odważna i pełna życia pani Strzelec jest wspaniałą matką dla swoich dzieci, ponieważ nie ogranicza ich wyobraźni. Pozwala im realizować najbardziej szalone pomysły, co często sprawia, że inni zarzucają jej nieostrożność i lekkomyślność. Tymczasem Pani Strzelec doskonale zna swoje pociechy i wie, w którym momencie powinna powiedzieć „stop”.

Mąż Strzelec

Mężczyzna spod tego znaku potrafi oczarować każdą kobietę, ponieważ jest niezwykle dowcipny i towarzyski. Sam jest wrażliwy na kobiece wdzięki, dlatego często zmienia partnerki jak rękawiczki. Kiedy jednak zaangażuje się w związek i poślubi swoją wybrankę, może stać się bardzo wiernym mężem.

Rodzina jest dla Strzelca podporą i największą radością. Nie wyobraża sobie życia bez posiadania potomstwa. Dzieci są dla niego przedłużeniem istnienia i okazją do zrealizowania własnych marzeń. Strzelec nie zamierza jednak narzucać dzieciom swojej wizji przyszłości – pozwoli im wybrać własną drogę, ponieważ wie, jak ważna jest swoboda i niezależność.
Strzelec to zwykle wyśmienity kucharz, dla którego gotowanie jest czystą przyjemnością. Wspólne gotowanie uważa za bardzo pasjonujący sposób spędzania wolnego czasu. Potrafi wyczarować oryginalne potrawy, którymi może zawstydzić niejedną gospodynię.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Strzelca?