Jakim pracownikiem jest Skorpion?

Jakim pracownikiem jest Skorpion?
Skorpiony według wiedzy astrologicznej są doskonałymi pracownikami. To wręcz chodzące ideały. Pracują niezwykle szybko i efektywnie. W dzisiejszych czasach to pożądane cechy.
/ 06.09.2010 14:54
Jakim pracownikiem jest Skorpion?

Ambitny

Wyróżnia ich jeszcze jedna zaleta – właściwa wyłącznie Skorpionom. Nie spoczną dopóki nie zrobią tego, co mają zrobić. Po prostu dla nich najważniejsza jest praca, a to jak się czują po dziesięciu godzinach spędzonych w biurze, nie ma dla Skorpionów żadnego znaczenia. Odpocznie, gdy wszystko zrobi. Zazwyczaj z tego powodu cierpią najbliżsi i rodzina, ale pracowity Skorpion szybko pokaże im kto tu rządzi. 

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Skorpiony?

W pracy nie trzeba im niczego dwa razy powtarzać. Skorpiony natychmiast zabierają się do powierzonych im zadań. Swoje zadanie traktują niezwykle poważnie. Niekiedy aż za poważnie. Są bardzo ambitne. Chętnie zostają po godzinach, aby zrobić więcej i lepiej niż inni. Jakby nie było, osoby urodzone w znaku Skorpiona zaliczane są do perfekcjonistów. W żadnym wypadku do Skorpiona nie pasuje powiedzenie: co mam zrobić dzisiaj zrobię jutro.

Doskonały materiał na szefa

Jako, że Skorpiony posiadają szereg odpowiednich predyspozycji najlepiej czują się w roli szefa. Tego co rządzi i dzieli. Faktem jest, że za pomocą odpowiednich metod potrafią odpowiednio zmotywować swoich podwładnych do bardziej efektywnego wysiłku. Trzeba także przyznać, że ma doskonałe wyczucie ludzi, a w podejmowaniu decyzji kieruje się rozsądkiem i doświadczeniem, a nie sympatiami. Skorpionowi wystarczy rzut oka i już wie, z kim ma do czynienia. Na nic tanie pochlebstwa i komplement. Nie ze Skorpionem taka gra.

Skorpiona interesuje władza, którą może sprawować nad innymi. To jest to, co oprócz seksu, Skorpiony lubią najbardziej. Konsekwentnie dążą do wytyczonego celu. Nie daj Boże, gdy ktoś im stanie na drodze i wyrazi swój sprzeciw. Zostanie zmieciony z powierzchni ziemi druzgoczącą ironią i sarkazmem.

Trzeba jednak przyznać, że Skorpion nie należy do osób złośliwych bez powodu. Swoich pracowników ocenia surowo, ale sprawiedliwie. Sumiennych podwładnych potrafi w odpowiedni sposób nagrodzić.

Idealny zawód to...

Pan Skorpion najlepiej pasuje do stanowisk, na których może rozwijać swoje szerokie zainteresowania. Dlatego mężczyźni spod znaku Skorpiona są, między innymi, doskonałymi naukowcami. Na tym stanowisku idealnie sprawdza się ich dociekliwość i upór. Zanim dojdą do jakiś wniosków, sprawdzą tysiące dróg i miliony rozwiązań.

Nawet tych najbardziej absurdalnych. Dla Skorpiona nie ma rzeczy niemożliwych. Pomaga im w tym ich analityczny umysł. Panowie doskonale sprawdzają się także jako funkcjonariusze służb mundurowych. Cóż, mundur to władza, a władza to afrodyzjak, który napędza Skorpiona do działania.

Zobacz także: Jak kochają Skorpiony?

Kobiety Skorpiony często wykonują wolne zawody. Nie rzadko są artystkami, gdyż panie spod tego znaku znane są z dobrego gustu. Skorpion jako szefowa troszczy się o swoje „dzieci”. Wśród swoich pracowników lubi mieć dużo znajomych i być lubianą, ale niepokornych i tych, którzy nie sprawdzają się w sprawach zawodowych po prosto odstawia na boczny tor. Często oznacza to zwolnienie z firmy.

Źródło: Printex