Relacje pana Skorpiona z innymi znakami zodiaku

Relacje pana Skorpiona z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Skorpiona? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka? Sprawdź relacje pana Skorpiona z innymi znakami zodiaku.
/ 16.06.2010 13:41
Relacje pana Skorpiona z innymi znakami zodiaku

Skorpion ze Skorpionem

Trafiła kosa na kamień. Dla schłodzenia namiętności powinni wypijać codziennie przynajmniej po siedem szklanek zimnej wody. A gdy to nie pomoże, pozostaje medytacja transcendentalna. Gdy się spotkają będą mieli trudny orzech do zgryzienia. Oboje dysponują koszykiem podobnych cech, które mogą, ale wcale nie muszą obrócić się przeciwko nim. Gdy wyjdą bez szwanku z kolejnej kłótni, staną na ślubnym kobiercu i przysięgną sobie miłość do grobowej deski, kto wie, czy razem tam nie dojdą. Związek na długo, ale trzeba się przygotować na wichry namiętności.

Pan Skorpion z kobietami spod innych znaków

Z panią spod znaku Barana

Szalona i namiętna kobieta spod znaku Barana doskonale trafi w wybredny gust pana Skorpiona. Związek ten może całkiem być udany, pod warunkiem, że pani Baran powściągnie swoje upodobania do zawierania nowych znajomości z mężczyznami, niekoniecznie o charakterze tylko przyjacielskim.

Dumny i bardzo zazdrosny pan Skorpion nie zniesie kolejnego skoku w bok i może użądlić. A jak wiadomo jad Skorpiona ma właściwości prawie śmiertelne. Duże ryzyko, ale warto spróbować. Przynajmniej nie będzie nudno.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Skorpiony

Z panią Byk

Oboje pragmatyczni, mają jasno wytyczone cele życiowe i zmierzają tam z właściwym sobie uporem. Ona z wdziękiem Byka, on z jadowitym czarem Skorpiona. Gdy po drodze trafią na siebie może być interesująco.

Nawet obopólna chęć dominacji w tym związku, o dziwo, wzajemnie się uzupełnia. W sypialni odkrywają przed sobą światy namiętności o jakich inni mogą tylko pomarzyć. I nigdy nie mają dosyć.

Na co dzień zazwyczaj zgodni, muszą tylko uważać, wtedy gdy się kłócą. Pani Byk nie zawsze bowiem pamięta, że w przypadku Skorpiona, słowa mają moc niszczącą i zostają w jego sercu na bardzo długo. Gdy tylko pojmą tę naukę, mogą żyć długo i szczęśliwie. Warto.

Z panią spod znaku Bliźniąt

Podwójna natura pani spod znaku Bliźniąt jest dla pana Skorpiona nie do zniesienia. Pan spod tego znaku lubi wiedzieć na czym stoi, a tu niestety – wielka, jedna chodząca zagadka. Raz tak, a raz tak. Na nic zdadzą się jego perswazje i tłumaczenia, że tak nie postępuje normalna (jego zdaniem oczywiście) kobieta. Pojęcie normalności jest pojęciem względnym dla pani spod tego znaku.

Kierująca się emocjami Bliźniaczka nigdy nie zrozumie o co mu chodzi, a co gorsza uzna swego partnera za niespełna rozumu. W łóżku także nie znajdą wspólnego języka. Różnice w charakterze i temperamencie są zbyt duże, aby tej parze udało się razem przejść przez życie. Można sobie darować.

Z panią Rak

Z całą pewnością można powiedzieć, że o związku obojętnie jakiej pary pan Skorpion – pani Rak, powstałby niejeden scenariusz melodramatycznego filmu. Z przewagą dramatu rzecz oczywista. Astrolodzy od wieków zastanawiają się co jest takiego w romantycznej pani Rak, że wyzwala w wielce przyziemnym Skorpionie tak silne emocje.

Cóż, może działają w tym wypadku niezbadane jeszcze przez astrologów chemiczne fluidy? Żartownisie mówią, że w tym wypadku miłość to chemia, a seks to fizyka. Dwa ścisłe przedmioty. Faktem jest jednak, że mimo ogromnych różnic w temperamencie i w charakterze, a także pomijając niezliczone ilości potłuczonych talerzy, związek ten może być ze wszech miar udany. Warto.

Z panią spod znaku Lwa

Ogień z ogniem. Jeżeli w tym związku, oboje się nie spalą na popiół namiętności, będą żyli długo i nawet szczęśliwie. Łączy ich duma i zazdrość o partnera, którego jak sądzą posiedli na własność. Nie ma nic bardziej złudnego.

Lwica ma taką naturę, że zupełnie bezwiednie i nieświadomie roztacza wokół siebie atmosferę seksualności, tym samym skupiając wokół siebie różnej maści adoratorów.

Oczywiście pan Skorpion choruje wówczas z zazdrości. I odpłaca tym samym. Ot, dla zasady. Jeśli te dwie indywidualności znajdą płaszczyznę, na której dojdą do porozumienia i zrozumieją, że są tylko ludźmi, a nie chodzącymi ideałami, uda się na pewno.

Zobacz także: Sex horoskop

Z Panną

Układ wysokiego ryzyka i tylko wtedy się udaje, gdy pan Skorpion lubi przebywać w arktycznym chłodzie, jaki rozwiewa wokół siebie Panna. Ale takich mężczyzn można policzyć na palcach lewej ręki. Zdecydowana większość panów Skorpionów potrzebuje kobiety, a nie sopla lodu. Zresztą pani spod znaku Panny nie ma predyspozycji do bycia w związku z jadowitym Skorpionem. Może to przypłacić swoim zdrowiem. Skorpion, gdy wyczuje słabość żądli. Nie uda się.

Z panią spod znaku Wagi

Pana spod znaku Skorpiona, który ceni ciepło domowego ogniska, towarzyska Waga będzie często przyprawiała o nie lekki raczej ból głowy. Szczególnie wówczas, gdy po raz kolejny zobaczy swoją życiową partnerkę flirtującą z jeszcze fajniejszym znajomym.

Przecież my tylko rozmawialiśmy – będzie tłumaczyła - zupełnie nie rozumiejąc dlaczego jej mężczyzna się jej czepia. Dla dumnego pana Skorpiona to za wiele. On za żadne skarby świata nie zniesie takiego poniżenia i oczywiście rozpęta kolejną awanturę. Panowie, którzy chcą się związać z kobietami spod tego znaku niech się przygotują na wiele takich awantur. Na pewno kolejna z nich definitywnie zakończy tą niekorzystną dla obojga kombinację. Można sobie darować.

Z panią Strzelec

Pani spod znaku Strzelca jest kobietą otwartą na świat i na jego uroki. Dla pana Skorpiona, szczerze mówiąc, to otwarcie jest zbyt otwarte. Ona nie usiedzi na jednym miejscu, wszędzie jej będzie pełno.

On nie zrozumie nigdy jej ekspresji, nie przyjmie do wiadomości, że ktoś może być po prostu inny. Tym bardziej, że ta inność dotyczy spraw intymnych. Dla ceniącego monogamiczną intymność zazdrosnego pana Skorpiona postawa życiowa pani Strzelec spowoduje rozstrój nerwowy jego albo jej. Nie warto.

Z panią spod znaku Koziorożca

Konserwatywne z natury panie spod znaku Koziorożca bardzo się podobają także konserwatywnym z natury panom spod znaku Skorpiona. Mężczyźni cenią sobie spokój jaki roztacza wokół siebie pani Koziorożec i jej stanowczość.

W tym związku może nie nastąpią wybuchy wielkiej dramatycznej namiętności, za to będzie spokojnie i panować będzie mała stabilizacja. Paniom spod tego znaku zazwyczaj nie przeszkadza potrzeba dominacji nad partnerem jaką przejawia pan Skorpion. Lubią silnych mężczyzn, a takim facetem jest właśnie jej wybranek. W sypialni ta para także wspaniale się uzupełnia. Oboje wiedzą czego chcą. Warto spróbować.

Z panią Wodnik

Towarzyska z natury pani Wodnik nie przypadnie raczej do gustu panu spod znaku Skorpiona. Mężczyzna ten ceni kobiety, które wiedzą czego chcą od życia. Niestety, trudno wymagać do Wodniczki rzeczy niemożliwych.

Panu Skorpionowi nie przypadnie do gustu zbyt ekstrawertyczna osobowość pani spod znaku Wodnika. Tym bardziej, że ona lubi otaczać się wianuszkiem adoratorów, czego pan Skorpion nie zniesie. Odmienne temperamenty i charaktery sprawiają, że kombinacja ta nie ma szans na przetrwanie.

Z panią spod znaku Ryb

W ich związku, podobnie jak z panią spod znaku Wodnika, tak i z panią spod znaku Ryb, pan Skorpion raz za razem będzie wysuwał żądło swojej zazdrości. Wciąż otoczona przyjaciółmi i ciekawa świata pani Ryba nie pojmie, że Skorpiona nie interesują mgliste i nie poparte naukowo doniesienia o teleportacji, czy zeznania naocznych świadków o kolejnym niezidentyfikowanym obiekcie latającym.

Z tego powodu będzie dochodziło między nimi do kłótni. On jeszcze bardziej zamknie się w sobie, przeklinając dzień w którym spotkał taką kobietę, a ona płacząc w poduszkę, któregoś wieczoru podejmie decyzję o odejściu. I będzie to najszczęśliwszy wieczór dla niej i dla niego. Reasumując: odmienne spostrzeganie świata. Można sobie darować.