Relacje pani Skorpion z innymi znakami zodiaku

Relacje pani Skorpion z innymi znakami zodiaku
Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Skorpiona? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 16.06.2010 13:09
Relacje pani Skorpion z innymi znakami zodiaku

Skorpion ze Skorpionem

Trafiła kosa na kamień. Dla schłodzenia namiętności powinni wypijać codziennie przynajmniej po siedem szklanek zimnej wody. A gdy to nie pomoże, pozostaje medytacja transcendentalna. Gdy się spotkają będą mieli trudny orzech do zgryzienia. Oboje dysponują koszykiem podobnych cech, które mogą, ale wcale nie muszą obrócić się przeciwko nim. Gdy wyjdą bez szwanku z kolejnej kłótni, staną na ślubnym kobiercu i przysięgną sobie miłość do grobowej deski, kto wie, czy razem tam nie dojdą. Związek na długo, ale trzeba się przygotować na wichry namiętności.

Pani Skorpion z mężczyznami spod innych znaków

Z panem spod znaku Barana

Dla pana spod tego znaku, pani Skorpion ma za mocne i za długie żądło. On ceni prostolinijność, a pani Skorpion do takich osób nie należy. Przerażeniem napawa Barana mroczna strona jej osobowości – dla niego nie do zniesienia, a także jej despotyzm i zaborczość. Z kolei dla pani spod znaku Skorpiona, Baran wydaje się zbyt przyziemnym mężczyzną, aby zawracać sobie nim głowę. I aż wstyd mówić, ale te jego maniery wołają o pomstę do nieba.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Skorpiony

Z panem Bykiem

Pani spod znaku Skorpiona potrzebuje mężczyzn silnych i właśnie do takich mężczyzn można zaliczyć pana Byka. W ich związku – o ile dobrze to rozegrają – nie będzie przeszkadzała obopólna chęć dominacji nad partnerem. Oczywiście nie raz i nie dwa dojdzie do potężnych kłótni i jeśli się nie pozabijają mogą żyć długo, a nawet szczęśliwie. Gwiazdy są na tak.

Z panem spod znaku Bliźniąt

Układ nie sprzyjający. Pani Skorpion należy do kobiet zdecydowanych – takich, które wiedzą czego chcą od życia. Niestety do jej życia nie pasuje chwiejnie emocjonalny Bliźniak. Raz tak, raz siak. Tym bardziej, że pani spod tego znaku nader ceni sobie ciepło domowego ogniska, czego nie można powiedzieć o Bliźniaku.
I nadejdzie taka chwila w ich życiu, kiedy on będzie coraz później wracał do domu, a ona coraz większe awantury będzie mu robiła. Niezbyt różowo także będzie się układało w ich sypialni. W namiętności Bliźniak jest zawsze dwa kroki za panią Skorpion.

Z panem spod znaku Raka

Pani spod znaku Skorpiona jest dla pana Raka wprost wymarzoną partnerką. Chociaż na pierwszy rzut oka wiele ich dzieli. Ona zasadnicza i bez krzty romantyzmu na co dzień. On - wciąż wpadają mu do głowy szalone pomysły, które chciałby zaraz, natychmiast realizować. Często ma pretensje do niej, że brutalnie sprowadza go na ziemię.

Oboje impulsywni i w ich związku często dochodzi do kłótni. Bo tak naprawdę bez emocji nie mogą żyć. W tym związku różnice charakterologiczne zamiast dzielić - łączą. Jeśli pani Skorpion pozwoli Rakowi na trochę samodzielności i nie będzie robiła mu scen zazdrości o byle co, a on z kolei zaakceptuje jej zaborczość (to trudne dla mężczyzny) i potrzebę dominacji nad partnerem (jeszcze trudniejsze) ich związek ma szanse na przetrwanie.

Z panem Lwem

Pan spod znaku Lwa lubi rządzić. Swoją partnerkę (lub partnerki) traktuje jak nałożnice, które mają spełniać jego niezliczone zachcianki. To mężczyzna, który na hasło „równouprawnienie” reaguje alergią.

Niestety pani spod znaku Skorpiona nie lubi się komukolwiek podporządkowywać, a tym bardziej spełniać zachcianek. Lew uwielbia brylować w towarzystwie, otaczać się gronem wpatrzonych w jego błyskotliwość wiernych sług. Pani Skorpion ceni raczej cztery ściany domowego ogniska. Mogą się jedynie porozumieć w łóżku, gdyż mają w sobie podobną dozę namiętności. W partnerstwie jednak nie dojdą do porozumienia. Konstelacje nie sprzyjają.

Zobacz także: Wszystko o Skorpionach

Z Panną

Gdyby poszczególnemu znakowi zodiaku przypisać region świata, który charakterologicznie odpowiadał by temperamentowi, z całą pewnością mężczyzna spod znaku Panny zamieszkiwałby kraje chłodnej północy. Może Finlandię? A może Szwecję? Pani Skorpion woli raczej mężczyzn z cieplejszych klimatów, więc kombinacja z Panną nie będzie należała do kombinacji udanych. Nie pasują do siebie zarówno charakterem jak i temperamentem. Nie warto.

Z panem spod znaku Wagi

Na pozór uporządkowany i chłodny mężczyzna spod znaku Wagi będzie przyprawiał panią Skorpion o silne bóle migrenowe. To typ podobny do Panny. Chwiejny emocjonalnie, nie zawsze wie czego chce. Z panem spod znaku Wagi, pani Skorpion więc daleko nie zajdzie. Zresztą ona potrzebuje mężczyzny, a nie wagi.

Tym bardziej, że panów spod tego znaku bardzo pociąga płeć przeciwna. Lubią flirtować z kobietami i wdawać się w niepotrzebne romanse. Kolejny romans Wagi, dla takiej zazdrośnicy jaką jest Skorpionica, będzie gwoździem do trumny tego związku. Nie pomoże nawet zmysł dyplomacji, z którego jakoby słyną mężczyźni spod Wagi. Panie! Po prostu - nie warto zawracać sobie głowy. Gwiazdy i tak są na nie.

Ze Strzelcem

Pani Skorpion i pan Strzelec to dwie silne osobowości. A w naturze tak już jest, że tam gdzie siła, tam jest i walka. I być może byłoby to nawet udane połączenie, gdyby nie jedna, ale zasadnicza rzecz, która ich dzieli. Przepaść do nie przeskoczenia. Chodzi o podejście pana spod tego znaku do spraw damsko - męskich.

Pan Strzelec - jak sama nazwa wskazuje - należy do gatunków myśliwych i żadnej łani nie przepuści. Dla nieco purytańskiej damy spod znaku Skorpiona taki partner jest niepotrzebny, a już na pewno nie do związania się na stałe. Jednym słowem poligamia kontra monogamia. Nie warto.

Z panem Koziorożcem

Wielce pragmatyczny Koziorożec znajdzie uznanie u pani spod znaku Skorpiona. Tak jak ona, Koziorożec ceni solidność i obce są mu romantyczne uniesienia. Pani Skorpionicy może nieco przeszkadzać skrytość i niechęć do ujawniania uczuć przez mężczyznę spod tego znaku.

Ale z drugiej strony taka tajemniczość jest bardzo pociągająca. Oczywiście nie na dłuższą metę i prędzej czy później pani Skorpion wszystkiego się dowie. Może być całkiem interesująco. Warto spróbować.

Z panem spod znaku Wodnika

Owszem, pan spod znaku Wodnika zalicza się do mężczyzn ciepłych i uczuciowych. Niestety, swoją uczuciowością i miłością obdarowuje zbyt wiele pań. Dla monogamicznej z natury pani Skorpion takie rozdrabnianie się na drobne jest nie do przyjęcia. Ona potrzebuje spokoju, stabilności, pewności, że może polegać na partnerze. Pan Wodnik taką ma naturę, że niestety nie może tego zapewnić pani spod znaku Skorpiona. To lekkoduch, który skacze z kwiatka na kwiatek. Najczęściej dom traktuje jako przystań, przed kolejną wyprawą po złote runo. Pani Skorpion nie zaakceptuje, że jest kolejną portową dziewczyną i prędzej czy później wyrzuci go ze swego portu. Raczej prędzej. Nie warto.

Z panem spod znaku Ryb

Nie warto ukrywać, że pełni melancholii mężczyźni spod znaku Ryb, będą tylko działać na nerwy mocno stojącej na ziemi pani Skorpion. Panowie spod tego znaku lubią czasem pobiadolić nad tym jacy to są nieszczęśliwi i nikt ich nie kocha.

Niestety, takie wydumane argumenty do pani Skorpionicy zupełnie nie trafiają. Prawdziwy mężczyzna przecież nie płacze, a tym bardziej nie użala się nad sobą. Odmienne temperamenty i spostrzegania świata sprawiają, że kombinacja ta nie ma szans na przetrwanie.

Redakcja poleca

REKLAMA