To, co wydaje ci się teraz fajnie, może okazać się katastrofalne w skutkach dla twojego dziecka.

Jakim ojcem jest mężczyzna spod znaku Raka?

Wolisz być raczej partnerem niż mentorem czy przewodnikiem. Faktycznie czasami jest to dobre rozwiązanie. Dzieci lubią, gdy szanuje się je i traktuje poważnie.
/ 23.03.2011 12:03
To, co wydaje ci się teraz fajnie, może okazać się katastrofalne w skutkach dla twojego dziecka.

Z pewnością zyskasz u swojego syna/swojej córki takich podejściem do całej sprawy. Jednak powstaje zawsze pytanie: czy ojciec powinien być tylko kumplem i partnerem? Raczej chyba nie, bo w końcu to ty jesteś rodzicem, co znaczy, że to twoim świętym obowiązkiem jest wychować to dziecko, wyprowadzić je na ludzi. Jeżeli nie będziesz wymagający, nie będziesz od czasu do czasy strofować i moralizować, nie spełnisz z pewnością swojego obowiązku.

Zobacz także: Jak kochają Raki?

To, co wydaje ci się teraz fajnie, może okazać się katastrofalne w skutkach dla twojego dziecka. Pamiętaj, że ono potrzebuje jakiejś nauki, z którą pójdzie w świat. Jeżeli teraz mu jej nie dasz, to gdzie ma ją zdobyć. Chyba nie w szkole, a może z telewizji? Znacznie lepiej by było, gdybyś był czasami w stanie postawić na swoim, gdybyś zaczął wymagać od swojego dziecka określonych zachowań.

Zobacz także: Relacje pana Raka z innymi znakami zodiaku

Postaraj się wskazać mu słuszną drogę, nawet jeśli w przyszłości obierze inną, ty chociaż będziesz wiedział, że próbowałeś, że pokazałeś mu, jak powinien postępować.