Relacje pana Raka z innymi znakami zodiaku

Relacje pana Raka z innymi znakami zodiaku
Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Raka? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 14.06.2010 14:18
Relacje pana Raka z innymi znakami zodiaku

Rak z Rakiem

Związek prawie idealny. Trudno znaleźć czulszą dla siebie parę kochanków. On i ona lubią życie w ciszy i spokoju. Zamiast imprezy wolą posiedzieć w domu i porozmawiać ze sobą, albo po prostu pomilczeć, bo rozumieją się niemal bez słów.

Oddani sobie bezgranicznie. Owszem tak jak w każdym związku, tak i w tym dochodzi do kłótni. Po kilku dniach milczenia oboje czule się przepraszają. Być może w tym związku może brakować wielkiej namiętności, wzniosłych miłosnych uniesień, czy dzikiego seksu, ale bliskość w jakiej żyje Rak z Rakiem, mogą dla nie jednej pary stanowić wzorzec: jak żyć długo i szczęśliwie.

Z panią spod znaku Barana

Pani spod tego znaku jest dla pana Raka nazbyt energiczną kobietą. Nie spodoba mu się jej potrzeba dominacji nad partnerem. Z kolei dla niej, on jest zdecydowanie za nudnym facetem. No bo ile można siedzieć w domu, kiedy takie fascynujące rzeczy dzieją się w wielkim świecie? W sypialni także nie ciekawie. Pan Rak lubi wolno i romantycznie. Ona szybko, a miejsce igraszek nie jest dla niej aż tak ważne. Bez szans na długie pożycie.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Raki

Z panią Byk

Pani spod znaku Byka przenigdy nie zrozumie romantycznych odlotów swego partnera i jego księżycowo – lunatycznych rozważań o życiu i śmierci. On z kolei do grobowej deski nie pojmie jak można być taką materialistką i zwracać uwagę na zasobność portfela. To nic, że w sypialni układa się jak najbardziej namiętnie. Ale przecież kiedyś trzeba wyjść z łóżka i rozpocząć normalne codzienne życie. Nie dojdą do porozumienia. Bez szans. Gwiazdy są na nie.

Z panią spod znaku Bliźniąt

Dla Pani spod znaku Bliźniąt całkowite poświęcenie się rodzinie jest sprzeczne z jej naturą. Pan Rak źle się czuje, gdy jego partnerka po raz kolejny w tym tygodniu opuści go dla szalonej imprezy. Zazdrośnik, nie zniesie tego. Możliwe, że w sprawach intymnych dojdą do chwilowego namiętnego porozumienia. Ale to będzie tylko chwila i na całe życie nie wystarczy. Można sobie darować.

Z panią spod znaku Lwa

Dumna Lwica znakomicie się będzie czuła z mężczyzną, który nie będzie chciał jej zdominować. Co tu dużo ukrywać, pani spod znaku Lwa bardzo się podoba bierność mężczyzny Raka. Jemu z kolei odpowiada bycie w cieniu ukochanej kobiety ze słoneczną grzywą. Pytanie brzmi na jak długo? Bo w tym związku to ona będzie mężczyzną i jeśli oboje określą płaszczyznę wzajemnego porozumienia może się im udać. Można spróbować, ale....

Z Panną

Panna niechętnie się komukolwiek podporządkowuje i Rak doskonale spełnia się w roli tego, który wykonuje, a nie wydaje polecenia. Mogą być udaną parą, chociaż w tym związku za mało będzie namiętności. Ale komu to przeszkadza? Panna nie należy do osób wylewnych i pan spod znaku Raka nie powinien się niepokoić jej chłodem, tylko starać się w niej obudzić iskrę namiętności. Jeśli oczywiście wystarczy mu cierpliwości.

Kobieta spod tego znaku ma niestety tendencję do nastrojów depresyjnych, a ukojenia szuka w ramionach innego, silniejszego mężczyzny. Dziwnym zbiegiem okoliczności podobnego do jej byłego partnera. Można spróbować, może, ale nie musi się udać.

Z panią spod znaku Wagi

Irytujące dla pani spod tego znaku bywa zmienność nastrojów i melancholia jaka od czasu do czasu ogarnia pana spod znaku Raka. Waga nader wszystko ceni rozsądek i niespecjalnie jej się podoba niezdecydowanie partnera. Z jednej strony mamy więc ekstrawertyczną panią, która lubi zmieniać decyzję, z drugiej zamkniętego w sobie statecznego pana, który zazwyczaj potrzebuje opieki i nie za bardzo rozumie chwiejną Wagę. Mimo wszystko może być interesująco, warto spróbować.

Ze Skorpionem

Związek, który można porównać do spotkania dwóch czynnych wulkanów. Oboje kierują się w swych działaniach impulsami. Nie mogą żyć bez emocji. Gdy ich brakuje, sami sobie dostarczą i to w nadmiarze.

Często z sadomasochistycznym zadowoleniem zadają sobie trudno gojące rany, zapewniając siebie, że to wszystko z miłości. Gdy się w sobie zakochają to do szaleństwa. Zazdrośni o siebie, aż do bólu. 

Zobacz także: Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Pani Skorpion wywołuje w Raku nieznane mu uczucia. Z jednej strony fascynuje go, z drugiej przeraża. W sypialni są wspaniałymi kochankami. Gdy się nie pozabijają podczas kolejnej awantury, mogą żyć ze sobą długo i co dziwne szczęśliwie. Mimo całego dramatyzmu ich związku, stanowią dobraną parę. Poszliby za sobą w ogień. W przenośni i dosłownie.

Z panią spod znaku Strzelca

Zbyt ekspresyjna pani spod znaku Strzelca, pana Raka nieco przeraża. Tym bardziej, że w jej ustach słowo „na zawsze” brzmi raczej nieszczerze i zazwyczaj oznacza krótszy odcinek czasowy. Podobnie jak pan spod tego znaku, także i pani nie może spokojnie usiedzieć w jednym miejscu. W sypialni pani Strzelec z Rakiem może się znudzić zbyt długą grą wstępną. Ona lubi szybko, a miejsce nie ma znaczenia. Raczej nie warto tworzyć taką parę.

Z panią Koziorożec

W tej kombinacji melancholia Koziorożca spotyka na swojej drodze depresyjność pana Raka. Mężczyznę odstrasza od partnerki jej chłód i powściągliwość. Uczuciowy skorupiak będzie miał niemałe problemy z przebiciem się przez tę maskę opanowania. Pan Rak - jako odskocznia od codziennych problemów - sprawdza się znakomicie, ale który z mężczyzn chciałby być tylko odskocznią dla swej kobiety?

Z panią spod znaku Wodnika

To szalone kobiety, które niestety, często uczucie przyjaźni mylą z uczuciem miłości. Dla pana spod znaku Raka, taka dama jak pani spod znaku Wodnika, zbyt jest otwarta na innych mężczyzn i raczej go denerwuje niż podnieca. Prawdę mówiąc bezpieczniej dla niego by było, aby porzucił myśl o dzieleniu życia z panią Wodnik. On nie pasuje do niej, ona do niego. Można odpuścić.

Z panią spod znaku Ryb

Dobrani jak dwie krople wody. Są nieodłączną parą i wszystko robią razem. No, prawie wszystko. Pani spod tego znaku potrafi sprostać wymaganiom partnera, także i tym miłosnym. Oboje mają podobnie wrażliwe, artystyczne natury. Panie spod znaku Ryb tak jak Raki kochają ciepło domowego ogniska. Mogą żyć długo i szczęśliwie. To co, że czasami będzie nudno?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA