Niestety zdecydowana większość panów nie wytrzymuje fizycznie i finansowo wymagań partnerki spod znaku Lwa.

Jak kochają Raki

Rak w przeciwieństwie do najbardziej namiętnego znaku zodiaku – Skorpiona – umie wyobrazić sobie życie bez seksu. No, ale jakie to życie... Owszem, namiętność jest dla Raków ważna, ale w życiu nie najważniejsza.
/ 12.07.2010 10:12
Niestety zdecydowana większość panów nie wytrzymuje fizycznie i finansowo wymagań partnerki spod znaku Lwa.

Osoby spod znaku Raka jako, że są idealistami i niepoprawnymi romantykami, do łóżka idą tylko z osobą, którą kochają. A że łatwo się zakochują....Oczywiście, tak jak od każdej, tak i od tej reguły zdarzają się wyjątki. Jednak to właśnie u Raków najczęściej ze wszystkich znaków występuje postawa zwana monogamiczną. Są więc dobrym materiałem na partnera do końca życia.

Osoby urodzone w tym znaku pragną związku stałego, opartego na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Angażują się w nim całym swoim sercem. Nie interesują ich przygodne flirty i znajomości. Czasami rzeczywiście pozwalają sobie na malutki skoczek w bok, ale później gryzą ich takie wyrzuty sumienia, że nigdy więcej nie decydują się na zmianę raz obranego kursu.

Zobacz także: Pozycje partnerów podczas snu

Raki posiadają nieodparty urok osoby nieśmiałej i skromnej. Taka poza działa na niektórych przedstawicieli płci przeciwnej jak afrodyzjak. Wrażenie często jednak okazuje się pomyłką i „w praniu” okazuje się, że Raki tak naprawdę do osób nieśmiałych nie należą. Na pewno nie można o nich powiedzieć, że brakuje im pomysłów i inwencji na urozmaicenie miłosnego sam na sam. Są bardzo dobrymi kochankami. Miłosne igraszki w wykonaniu Raka to długie pieszczoty i pocałunki. Nie myślą o zaspokojeniu w pierwszym rzędzie siebie. Skupiają się raczej na dawaniu przyjemności parterowi. I są w tym naprawdę niezrównane.

W sypialni cenią klimat erotycznej zmysłowości. Romantyczna kolacja, nastrojowa muzyka, światło świec... Ważny dla nich jest dotyk, spojrzenie, delikatny pocałunek. Nie spieszą się, bo nie mają dokąd się spieszyć. Celebrują chwilę, rozkoszując się każdą minutą we dwoje. To wszystko sprawia, że są cudowni w sztuce Ars Amandi. Kto jak kto, ale Rak potrafi o to zadbać w sposób wręcz mistrzowski.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Raki

Osoby spod znaku Raka są niezwykle uczuciowe i łatwo je zranić. Zdradzone bardzo trudno wybaczają. Nie wybuchają złością, nie robią potężnej awantury. Nie, to nie jest w stylu Raka. Raczej zamkną się w swojej skorupie i potrzeba naprawdę wiele wysiłku włożyć, aby zaufały partnerowi ponownie. Często jest to niestety niemożliwe i z romantycznego kochanka, Rak przeobraża się w cynicznego skorupiaka.

Zazwyczaj zdrada oznacza dla Raka definitywny koniec. Byli partnerzy Raków mogą jednak spać spokojnie. Nie będzie się mścił – tak jak to w zwyczaju mają osoby spod znaku Skorpiona. W samotności trochę się nad sobą porozczula, a gdy ból minie, bogatszy o nowe doświadczenia, ponownie ruszy na poszukiwania. I co najważniejsze: w poprzednim związku będzie pamiętał te dobre, a nie złe chwile.