Idąc do sklepu zwracajcie przede wszystkim uwagę na sukienki w stylu lat 60-tych oraz 70-tych, tuniki, krótkie spodenki, spodnie rurki, legginsy oraz baletki.

Jaki styl pasuje do osób spod znaku Raka?

Raki są na pierwszy rzut oka spokojne, delikatne i niewinne, ale każdy, kto je pozna bliżej szybko się przekonuje, że są również niekonwencjonalnymi istotkami. Potrafią zaskakiwać wszystkich, w tym także i siebie. Kochają wyzwania, choć często się do tego nie przyznają. Powszechnie cieszą się sympatią, gdyż potrafią słuchać, a przy tym są po prostu ujmujące. Mało kto nie kocha Raczków.
/ 22.03.2011 10:19
Idąc do sklepu zwracajcie przede wszystkim uwagę na sukienki w stylu lat 60-tych oraz 70-tych, tuniki, krótkie spodenki, spodnie rurki, legginsy oraz baletki.

Drogie Panie, czy znacie Sienne Miller – jeśli tak, to pamiętajcie, że właśnie ona powinna stać się waszym wzorem. Ta drobna kobieta od lat zachwyca świat swoimi kreacjami. Ogólnie można powiedzieć, że łączy ona w swoim stylu elementy mody hippie, india, pin-up girl oraz lolitki. Z tego całego miksu wychodzą niesamowite i oryginalne złożenia, które wyrażają zarówno słodycz jak i niekonwencjonalność. 

Zobacz także: Jaki makijaż dla pani spod znaku Raka?

Idąc do sklepu zwracajcie przede wszystkim uwagę na sukienki w stylu lat 60-tych oraz 70-tych, tuniki, krótkie spodenki, spodnie rurki, legginsy oraz baletki (to podstawa, bez nich nie możecie w ogóle wychodzić z domu).

Wszelkie dodatki w stylu hippi i india to wasi najlepsi przyjaciele – miedziane kolczyki, duże bransolety w słoniki czy też wisiorki z kołami. Tego nie może zabraknąć w waszej szafie.

Panowie-Raki z kolei powinni postawić na luz i odrobinę ekstrawagancji. Najlepiej w stylu Johnny’ego Deppa. Podobnie jak on zaopatrzcie się w obszerne, lniane koszule (czarne, białe, beżowe, jasno różowe, pastelowe) oraz proste spodnie (nie tylko z dżinsu, mogą też być lniane czy z materiału). Warto też byście zakupili parę spodni rurek oraz kilka sweterków zapinanych na guziki. Obowiązkowo musicie mieć skórzane bransolety, które są niesamowicie seksowne.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Raki?