Bycie szczęśliwym bez powodu to stan spokoju i dobrego samopoczucia  nawet w momencie, gdy odczuwamy smutek/ fot. Shutterstock

Jakim ojcem jest mężczyzna spod znaku Lwa?

Lubisz błyszczeć w towarzystwie, często bywasz na różnego rodzaju przyjęciach i imprezach, w ogóle zajęty jesteś raczej pracą niż domem. I tu jest właśnie twój problem.
/ 23.03.2011 12:15
Bycie szczęśliwym bez powodu to stan spokoju i dobrego samopoczucia  nawet w momencie, gdy odczuwamy smutek/ fot. Shutterstock

Dziecko nie jest twoją zabawką, którą czasami się pobawisz, a potem odstawisz w ten sam kącik. Ono potrzebuje twojej opieki i stałej uwagi. Wypady raz na tydzień albo na dwa (jak nie rzadziej), to troszkę za mało jak na rodzica. Twoja żona czy też partnerka nie będzie w stanie zapewnić waszemu dziecku wszystkiego tego, czego ono potrzebuje. A przede wszystkim nie zastąpi mu ojca.

Zobacz także: Relacje pana Lwa z innymi znakami zodiaku

Zastanów się, czy faktycznie w twoim życiu nie ma czasu na tę istotę, czy nie możesz jej częściej zabierać ze sobą, z pewnością wypady i imprezy także mu się spodobają. A może warto by czasem zrezygnować z kolejnej gali czy partyjki brydża, by poświecić ten czas rodzinie.

Zobacz także: Jak kochają Lwy?

Jeżeli jeszcze nie masz potomstwa, to zastanów się dobrze nad tym problemem. Bo przecież nie każdy jest stworzony do rodzicielstwa i nie ma w tym niczego złego.