Cała prawda o Lwach (23 lipca – 23 sierpnia)

Cała prawda o Lwach (23 lipca – 23 sierpnia)

Jak przystało na króla zwierząt Lwy obdarzone są dużym temperamentem. Cechują się charyzmą i niezwykłą siłą przebicia. Są skazane na sukces.
/ 29.11.2010 15:09
Cała prawda o Lwach (23 lipca – 23 sierpnia)

W osiągnięciu celów pomagają im: niezwykła pracowitość, konsekwencja w działaniu, silnie rozbudzone ambicje, wytrzymałość oraz odwaga. Jednak w dążeniu do celów potrafią być egoistyczni i bezkompromisowi. Dobrze sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych jednak często woda sodowa uderza im do głowy. Potrafią pastwić się nad podwładnymi. Lew lubi prawić morały i wymądrzać się. Nie lubi, gdy ktoś mu się sprzeciwia. Ławo wpada wtedy w złość. Dążą do sukcesu i prestiżu. 

Zobacz także: Horoskop kwiatowy

Lubi być w centrum zainteresowania, gdy nikt go nie zauważa, irytuje się. Jest łasy na komplementy. Lubi towarzystwo i łatwo zawiera kontakty. Ma wielu przyjaciół i znajomych. Jest obdarzony wieloma talentami i niezwykłą kreatywnością. To jeden z najbardziej twórczych znaków zodiaku. Cechą, która wyróżnia lwa jest także jego szczerość. Potrafi powiedzieć wprost, że kogoś nie lubi, czy niepodobna mu się sposób czyjegoś postępowania.

Kiedy kochają to całym sercem. Bardzo wylewnie okazują swoje uczucia. Jeśli ktoś im się podoba, nie potrafią tego ukryć. W udanym związku są łagodni i pokorni. Jednak wrodzona chęć osiągnięcia sukcesu za wszelką cenę, często ten znak zodiaku popycha do związków zwieranych dla prestiżu.

Kobieta Lew

Panie spod tego znaku mają w sobie niezaprzeczalny uwodzicielski urok. Mało który mężczyzna potrafi się im oprzeć. Uwielbiają być w centrum uwagi i zrobią wszystko, żeby nie było osoby, która by ich nie zauważyła. Kobiety te są jak Artemida, są łowczyniami, dla których samo wyzwanie i zdobywanie ma często znacznie więcej uroku niż już sam związek. Niestety w życiu prywatnym nie potrafią się odnaleźć. Z jednej strony marzą o rodzinie, ale z drugiej – nie potrafią zrezygnować z siebie, ze swojej wolności i niezależności, a tego czasami wymaga związek.

Zobacz także: Kwiatowe wróżby

Mężczyzna Lew

Są niezwykle ambitni, kochają zajmować pierwsze miejsce, błyszczeć w świetle reflektorów. Znają swoją wartość, zdają sobie sprawę ze swojej atrakcyjności i nie boją się tego wykorzystywać, by osiągnąć określony cel. Mężczyźni spod tego znaku mają niesamowite powodzenie u kobiet, które nie są w stanie oprzeć się ich urokowi. W związku potrafią grać wspaniałych kochanków i romantyków, ale trudno jest im nawiązać prawdziwą, głęboką relację, bo zbyt często zmieniają obiekt swoich uczuć, czego później szczerze żałują.