Jak kochają Lwy

Jak kochają Lwy

Osoby spod znaku Lwa są niezwykle namiętnymi kochankami. Fantazji i inwencji im na pewno nie brakuje, tym bardziej, że ich potrzeby erotyczne są tak duże jak lwia grzywa.
/ 12.07.2010 10:29
Jak kochają Lwy

Oczywiście nie byłyby Lwami, gdyby w sypialni nie dążyły do zdominowania partnera. A już od ujarzmionego, oczekują wyrazów zachwytów nad własną pomysłowością. Nie oklaskiwane czują się nieco nieswojo.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Lwy

Lwy przyciągają płeć przeciwną swym magnetyzmem. Wokół siebie zawsze mają rój adoratorów, a od swych partnerów oczekują bezgranicznego oddania. Niestety osoby spod znaku Lwa nie znoszą sprzeciwu. Ci, którzy ośmielili się zakwestionować lwią królewskość znikają z jego życia. Indywidualistów nie znosi.

Odrzucone w zalotach bardzo cierpią. Swój żal przeżywają krótko, ale intensywnie. Wszystkim wokół opowiadają o bólu jaki przeżywają. Znajomi Lwa (niekiedy nawet i nieznajomych obdarza swoimi opowieściami) muszą poznać szczegóły jego obfitującego w dramatyczne szczegóły związku.

Zobacz także: Sex horoskop

Niekiedy posuwają się nawet do planowania zemsty na swoim byłym partnerze, ale zazwyczaj kończy się na słowach. Bywa to nudne, ale te drapieżne koty szybko dochodzą do siebie. Po prostu szkoda im czasu na rozpamiętywanie czasu minionego.

Nie wiadomo w sumie dlaczego, ale każdy mężczyzna spod znaku Lwa posiada tak wielki urok i czar osobisty, że mógłby nim obdzielić kilku innych mężczyzn. Niestety nie liczcie, że to zrobi. W kontaktach z kobietami jest prawdziwym dżentelmenem.