Relacje pana Lwa z innymi znakami zodiaku

Nastolatki
Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Lwa? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 14.06.2010 13:30
Nastolatki

Lew z Lwem

Uwaga można oślepnąć! Spotkanie tych dwojga, to jak wybuch dwóch słońc. Nieprzytomnie zakochanie, nieprzytomna miłość, nieprzytomna zazdrość. Cały ten związek jest niezwykle nieprzytomny, ale trzeba przyznać, że w taki sympatyczny sposób nieprzytomny. Tutaj nuda nigdy nie zagości. Mamy przecież do czynienia z królewską parą, parą, która wciąż szuka pola do popisu, parą, która ciągle ze sobą rywalizuje. Prawda, że barwność nad barwnościami. Mogą stanowić dobrany związek, pod warunkiem, że nie będą za bardzo wchodzić sobie w drogę, a i ich ambicjonalne zamierzenia nie będą się stykać. W czasie kłótni w żadnym wypadku nie mogą wykorzystywać doskonale znanych słabych punktów swego partnera. Po spełnieniu powyższych czeka ich wiele namiętnych wieczorów. Warto.

Z panią spod znaku Barana

Rywalizacja, rywalizacja i jeszcze raz rywalizacja. Oboje lubią być w centrum uwagi, z tym że pan spod znaku Lwa robi tą z klasą dojrzałego mężczyzny, pani Baran zaś z wdziękiem nastolatki. Ten król zwierząt potrzebuje ciągłego zachwycania się jego osobą, pani Baran lubi się także zachwycać innymi mężczyznami. Jeśli pani spod tego znaku powściągnie nieco swoje chęci do kolejnego flirtu, może się udać. Próbować zawsze warto, przynajmniej będzie namiętnie.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Lwy

Z panią spod znaku Byka

W tej kombinacji nie zabraknie na pewno dwóch rzeczy. Walki o władzę i seks. On jak wiadomo królem zwierząt jest i basta. Władca nie znosi sprzeciwu, uwielbia przyjmować hołdy i wspaniałomyślnie obdziela otoczenie uśmiechami. Czasami, gdy nie jest zauważany, tryska egoizmem i złym humorem. Ona potrzebę zdominowania partnera, z którym się związała ma po prostu w naturze. Oboje będą co chwila walczyć o swoje miejsce w tym związku, nie przebierając w środkach. Może być to udany związek pod warunkiem, że zrozumieją siebie nawzajem i oboje usiądą na tronie. Aby oczywiście rządzić.

Z Bliźniaczką

Pan Lew z trudem znosi żywą i ruchliwą Bliźniaczkę. Jej indywidualizm stoi w sprzeczności z jego oczekiwaniami. To on jest w centrum uwagi, a niestety tej potrzeby pani Bliźniak nie zaspokaja w stopniu w jakim on chciałby, aby była zaspokajana. Panu Lwu nie podoba się także swoboda towarzyska i samodzielność partnerki. Owszem mogą się zafascynować sobą na krótko, spotkać się na paru kolacjach przy świecach, ale na dłużej nie warto.

Z panią spod znaku Raka

Dominujący Lew otoczy opieką romantyczną z natury panią spod znaku Raka. Potem będzie domagał się słów uznania i pochlebstw. Pani Rak jeśli chce z tym słonecznym królem przeżyć szczęśliwe życie, musi zaakceptować jego chęć posiada wszystkiego co znajduje się w promieniu kilkudziesięciu metrów. Rzeczywiście życie z Lwem do najłatwiejszych nie należy, ale warto spróbować. Do dzieła.

Z Panną

Panowie spod znaku Lwa powinni uważać na panny spod znaku Panny. Na tą chłodną kobietę niestety nie działają lwie miłosne sztuczki. Co więcej - takie działania Panna odbiera jak działania człowieka niespełna rozumu, więc cały trud na marne. Dla Panny, Lew jest po prostu zadufanym w sobie bufonem. Z kolei dla Lwa, Panna jest zimną nudziarą. Dla niego Panna nadaje się wyłącznie jako partnerka do intelektualnych potyczek. Jako towarzyszka życia nie nadaje się zupełnie. Można sobie darować.

Z panią spod znaku Wagi

Układ, który godny jest polecenia dla pana spod znaku Lwa. Panie spod tego znaku są zazwyczaj bardzo namiętnymi kobietami, co niewątpliwie bardzo spodoba się królowi zwierząt. Pani spod znaku Wagi zupełnie nie przeszkadza nadmierne rozwinięte ego jej partnera. Znakomicie się czuje w jego towarzystwie. Lubi być adorowana i doceniana, a jak wiadomo Lew co jak co, ale czarować lubi i trzeba przyznać, że dobrym czarodziejem jest. Panu spod znaku Lwa może troszeczkę przeszkadzać jej wybujały romantyzm, którego nie rozumie. Ale jeśli się dotrą, mają szansę na długie życie we dwoje. Warto spróbować.

Zobacz także: Jak różnica wieku wpływa na Wasz związek

Z panią Skorpion

Jak wynika z pięknych baśni, król wszystkich zwierząt Lew stworzony został do rządzenia. W życiu niestety jest tak, że pani Skorpion w ogóle nie da się podporządkować. Trafił król na kosę, a raczej na równą sobie królową. Niewątpliwie oboje są bardzo silnymi znakami i ich związek byłby ciągłą walką o wpływy. Zbyt wiele ich dzieli, aby mogło się udać. W tej kombinacji to niestety pani jest górą. Lew nie przeżyje kolejnego jadowitego ukąszenia i z podkulonym ogonem odejdzie do tej, która wielbić go będzie bezwarunkowo. Panowie. Darujcie sobie.

Z panią spod znaku Strzelca

Usadowiony na swoim słonecznym tronie Lew łaskawie rozdziela uśmiechy. Jeden nawet przypadnie pani spod znaku Strzelca. O zgrozo! Ta nawet tego nie zauważy. Panowie. Ta kobieta zajęta jest sobą i czar waszej lwiej grzywy niestety na nią nie działa. Nie podporządkuje się waszym rozkazom i poleceniem i w nosie będzie miała waszą królewską mość. To kobieta, która urodziła się, aby być w drodze, a nie po to, aby podziwiać kolejnego faceta. Naprawdę, można sobie darować. Na chwilę może być całkiem interesująco w sypialni. Ale tylko na chwilę i tylko w sypialni.

Z panią Koziorożec

Układ podwyższonego ryzyka. Pani podobna charakterologicznie do pani spod znaku Strzelca. Szkoda jej czasu na bycie w cieniu pana i władcy spod znaku Lwa. Zna swoją wartość i nie da sobie dmuchać w kaszę. Dla namiętnego władcy ta chłodna i bardzo opanowana kobieta jest wręcz uosobieniem ruchów feministycznych. Nie dojdą do porozumienia na żadnej płaszczyźnie chociaż bardzo by się starali. Panie, mogą ewentualnie skusić się na materialne atrybuty pana Lwa, ale długo to nie potrwa. Także panowie, z czystym sumieniem możecie odwrócić oczy od pani Koziorożec. No chyba, że się wam bardzo podoba. W ostateczności wszystkiego można spróbować.

Z panią spod znaku Wodnika

Trudno o bardziej odmienne charaktery i podejście do problemów współczesnego świata. Ona podobnie jak pan spod tego znaku wyznaje hasła: wolność, równość, braterstwo. On ceni rządy monarchii. Panią Wodnik będzie chciał oczywiście zdominować i może się to mu nawet udać, ale wówczas jego partnerka zamknie się w sobie i nie będzie z niej żadnego pożytku. To dwa różne żywioły. Ogień nigdy nie rozpali wody. Związek, który można sobie darować.

Z panią spod znaku Ryb

Na pewno pewny siebie i władczy Lew roztoczy nad panią spod znaku Ryb swój słoneczny parasol ochronny. Ona bardzo chętnie się temu podda, gdyż ceni poczucie bezpieczeństwa. Niestety dojdzie do tego, że Ryba stanie się żoną swego męża. Dla pana Lwa to wręcz idealna partnerka. Nie rości sobie pretensji do rządzenia, jest cicha i spokojna. Taka chodząca romantyczna nimfa. Układ jednym słowem wielce toksyczny.