POLECAMY

Skorpion 24.10-23.11

Nad wyraz szybko dojrzewa psychicznie. Angażuje się we wszystko, co robi. Kocha samotność
Skorpion 24.10-23.11 fot. Panthermedia

Dziecko Skorpion

Wspaniałe, wrażliwe dziecko. Nad wyraz szybko dojrzewa psychicznie. Jeszcze nie mówi, a już wszystko rozumie. Nie będzie posłuszny Twoim rozkazom, jeśli nie uzna Twoich argumentów. Niestety często się zdarza, że inteligencja młodego Skorpiona przewyższa inteligencję nauczyciela. Módl się wtedy do niebios, by tego nie zauważył. Jeśli Twoje dziecko zorientuje się, zacznie oficjalnie lekceważyć swojego belfra. Nie będzie miał litości i z wielką przyjemnością publicznie udowodni mu jego brak kompetencji. Poza tego typu incydentami Skorpion nie powinien mieć kłopotów z nauką. Chęć zgłębiania wiedzy dla samego odkrywania tajemnicy prowadzi go do najwyższych stopni naukowych.

Pani Skorpion

Angażuje się we wszystko, co robi. W domu przeważnie dzierży berło władzy, którego nie da sobie odebrać nawet najbardziej despotycznym i walecznym przeciwnikom. A jest trudnym i ciekawym partnerem do potyczek, bo wymyśla fortele dostosowane do bitwy i przeciwnika. Jest bardzo zacięta i potrafi przeczekać parę lat, by znaleźć dobry moment do ataku. Trzeba pamiętać, że zadzierać ze Skorpionem jest źle, ale ze Skorpionem - kobietą, fatalnie. Ma ogromną intuicję i potrafi ją wykorzystywać. Jest dobrą opiekuńczą matką i wspaniałą żoną. Ma ogromny potencjał seksualny, który musi wyładować. Jej szczęście zależy od satysfakcji w łóżku. Jeśli znajdzie partnera, który spełni jej żądania w alkowie i pozwoli realizować się zawodowo, będzie dbała oswój związek jak o najświętszą rzecz na świecie. Nie pozwoli przepracować się swojemu mężczyźnie i zawsze będzie go bronić, nawet za cenę własnej reputacji, czy utraty majątku.

Pan Skorpion

Wrażliwy, refleksyjny mężczyzna, z którym można porozmawiać na trudne tematy. Skorpiony to na ogół ludzie bardzo wartościowi, którzy dzięki swojej ogromnej intuicji i inteligencji mają zdolność do zarabiania pieniędzy. Ich finanse nie są jednak stabilne. Bardzo często to, co zarobią, tracą w ciągu paru tygodni, by na nowo, jak feniks powstać i zdobyć jeszcze większą fortunę. Nie mogą pracować w dużych zespołach, są trudnymi partnerami, dlatego mają często swoje firmy, bądź pracują na własny rachunek. Kochają samotność. Uwielbiają wymykać się z domu na włóczęgi po mieście. Odwiedzają wtedy obskurne bary bądź eleganckie restauracje, a wybór miejsca zależy bardziej od ich nastroju niż od stanu portfela. Są najlepszymi przyjaciółmi pod słońcem, wierni i oddani po grób.

Dowiedz się więcej o znakach zodiaku. Przeczytaj nasze horoskopy!:

Horoskop miłosny na 2016 rok Wielki horoskop na 2016 rok Horoskop chiński na 2016 rok Horoskop zawodowy na 2016 rok

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (145)
/4 lata temu
kocham skorpionice i piekne stopy kobiet duzo mowia o sexualnosci kobiety nie musi byc najpiekniejsza ale ladne stopunie sa kwintesencja pieknosci uwielbiam!!!!a tak szczerze co jest piekniejszego na tym swiecie?kobiety piekne i pachnace kocham!!pozdro dla pieknych
/4 lata temu
Teraz już wiem dlaczego kocham samotność, bo jestem skorpionicą, uwielbiam siebie, trochę impulsywna jestem, ale nie lubię siedzieć bezczynnie, często zmieniam coś w domu, układam, przekładam, przemeblowuję. Jestem pewna siebie, inteligentna i zawsze najlepsza. Nie muszę nikogo prosić o pomoc kiedy sama ze wszystkim sobie świetnie radzę. Bardzo uczuciowa, angażuję się we wszystko co robię, robię dla samej chęci działania, nie dla pieniędzy, mam poczucie humoru i nie ulegam wpływom, nie lubię iść z prądem tylko płynąć pod prąd, tak jest dużo trudniej i ciekawiej, duży temperament też, za duży, mam bardzo rozbudowaną seksualność, wszystko powinno kręcić się wokół seksu. Wszystko mi się kojarzy z seksem. Mam też parafilie, fetysze, mam fantazje z kobietami w roli głównej, lubię ładne kobiety. Moim mottem jest: walka z wrogami, kiedy widzę że wróg został zniszczony czuję satysfakcję... Po trupach do celu, bardzo uparta, zawzięta, konsekwentna.
/4 lata temu
kobiety wodniczki nie wtrącają się w malzenstwa innych kobiet ? tylko mają dowdy że kobiety zdradzają , mają dowdy !to mądre kobiety i inteligentne wodniczki , ptrafią myśleć ! nie macie tym kobietom malpy polskie nic do zażucenia ? to wspaniale wodniczki ? i szkoda czasu na plotkowanie kobiety polskie na wodniczki ! nic o nich i tak się nie dowiecie , wścibskie baby ! lepiej zajmijcie się sobą wścibskie baby , i waszymi mężami ? wodniczki tylko pilnują pożadku ? i nie pozwolą facetów zdradzać dla dobra spoleczeństwa ! dla tego się awanturujemy o dobro dla sprawiedliwości! Będziemy mieli was polskie baby na oku ? a jak nie to prawda wyjdzie na jaw czy zdradzacie swoich facetów ! lepiej się pilnujcie ! to ostatnie slowo wodniczek ?
POKAŻ KOMENTARZE (142)