Relacje pani Strzelec z innymi znakami zodiaku

Relacje pani Strzelec z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Strzelca? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 21.06.2010 15:31
Relacje pani Strzelec z innymi znakami zodiaku

Strzelec ze Strzelcem

W tym związku do końca nie wiadomo kto jest kto. Oboje bardzo ekspresyjni, zawsze będą gdzieś się mijać po drodze, zauważając siebie tylko na chwilkę. Zarówno pan jak i pani mają naturę myśliwego. Oboje są otwarci na wszelkie propozycje, nawet te intymne. Czy w takiej atmosferze da się zbudować coś trwałego? Bardzo wątpliwe. W swych zachowaniach i temperamencie są za bardzo podobni do siebie, aby im się udało. Gwiazdy mówią: jako przyjaciele tak, jako związek na długo - nie

Z panem spod znaku Barana

Podobni do siebie temperamentami. On barani zdobywca, ona biegająca ze swoim nieodłącznym atrybutem - łukiem Amorka. Gdy go upoluje, może być ciekawie. Oboje strasznie żywi, nie usiedzą w jednym miejscu. Z życia czerpią pełnymi garściami. Niekiedy w garści zaplącze się jakiś inny parter, ale mimo wszystko powinni sobie wybaczać małe grzeszki. Kłótnie, które wybuchają w tym związku co jakiś czas nie grożą rozpadem, a raczej oczyszczają atmosferę i działają jak środek wzmacniająco - przeczyszczający. Związek z przyszłością. Do dzieła.

Zobacz także: Jakie są tak naprawdę zodiakalne Strzelce

Z panem spod znaku Byka

Ten związek należy do związków, które leżakują na półce „Trudne Związki”. Wraz z upływającym czasem przechodzi na półkę „Bardzo Trudne Związki”, by już później umiejscowić się na półce „Niemożliwe Związki. Darować” Dla pani Strzelec życie to jedna wielka przygoda, gdzie co rusz na horyzoncie, pojawiają się niespodzianki, które należy, jeśli nie spróbować, to przynajmniej powiedzieć im dzień dobry.

Zatrzymać panią Strzelec w domu, aby była przykładną żoną wychowującą dzieci, która dba o dokładanie do domowego ogniska, to tak jak próbować zatrzymać pędzący pociąg. Statecznemu Panu spod znaku Byka trudno będzie sprostać w roli przeszkody ustawionej na życiowych torach pani Strzelec.

Z panem spod znaku Bliźniąt

W związku tych dwojga świeci mała gwiazdka małej zgodności. Oczywiście na początku znajomości najlepiej by było gdyby sobie wyjaśnili co i jak. Na przykład co ich łączy? Wiele. Chociażby to, że oboje uwielbiają się dobrze bawić. Są optymistami i czerpią z życia pełnymi garściami.

Pani może się jednak nie spodobać dwoistość natury pana spod znaku Bliźniąt. Ona lubi mężczyzn zdecydowanych, takich którzy wiedzą czego chcą. Trudno powiedzieć to o Bliźniaku. Ale krok po kroczku i może się uda tego chwiejnego emocjonalnie faceta wyprowadzić na prostą? Gwiazdy trzymają za was kciuki. Może się udać.

Z panem spod znaku Raka

Dla Pani Strzelec ten skorupiak jest nieco za flegmatyczny. Ona ceni ekspresję i zamiast pielęgnować domowe ciepełko woli w tym czasie poznawać wiele interesujących osób, głównie płci przeciwnej. Rak domator nie wytrzyma długo z taką latawicą. Także w łóżku raczej do siebie nie pasują. Ona woli szybko, on wolno. Ona może to zrobić w samochodzie na tylnym siedzeniu, on na samą myśl o tym, doznaje dreszczy, ale bynajmniej nie są to dreszcze rozkoszy. Jednym słowem panie spod znaku Strzelca związek z Rakiem mogą sobie darować.

Z Lwem

Pani Strzelec na mężczyznę spod znaku Lwa patrzy jak na pompatycznego, zadufanego w sobie ignoranta. Ceniąca proste życie i proste rozrywki pani nie poleci na jego królewską wyniosłość. Zbyt ceni sobie wolność, aby dać się zamknąć w złotej klatce, gdzie jedynym jej zajęciem byłoby podziwianie królewskiego majestatu mężczyzny - Lwa.

Pani Strzelec nie ma ku temu odpowiednich predyspozycji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego grzywacza zaciągnąć do sypialni. Może być całkiem całkiem. Ale tylko tam i nigdzie indziej. Panie poważny związek z tym panem mogą sobie darować. Zdecydowanie na nie.

Z Panną

Z jednej strony szalona, co chwila wybuchająca śmiechem kobieta, z drugiej opanowany, chłody on – spod znaku Panny. Gdy spotkają się na swojej drodze życia, intuicyjnie wyczują, że nie pasują do siebie. Różni ich wszystko. Począwszy od drobnych spraw, poprzez stosunek do życia, a skończywszy na ocenie międzynarodowej sytuacji społeczno – politycznej. A propos stosunków, to dla pani spod znaku Strzelca ten saturnowy mężczyzna jest chodzącym soplem lodu, którego nie rozgrzeje nawet elektrownia atomowa. Naprawdę, szkoda zachodu. Z daleka.

Z panem spod znaku Wagi

Do szalonych świat należy. I do pani spod znaku Strzelca należeć będzie pan Waga. Zerwie go tak jak się zrywa dojrzałe jabłko. Mężczyzna spod znaku Wagi, tak jak pani Strzelec urodził się pod miłosną planetą Wenus. Nie ma dwóch zdań, że muszą do siebie pasować. To nic, że w tym związku to ona będzie odgrywała rolę mężczyzny, ale urok osobisty jaki roztacza nieśmiała Waga zrekompensuje tej uroczej kobiecie wszystkie niedogodności. Nie warto się nawet zastanawiać. Nic tylko zrywać. Natychmiast.

Zobacz także: Sex horoskop

Ze Skorpionem

Z tą jadowitą tarantulą pani Strzelec nie wytrzyma zbyt długo w jednym pomieszczeniu, nie mówiąc już o spędzeniu wspólnego życia. W tej kombinacji pan Skorpion będzie raz za razem kąsać swoją partnerkę, rozzłoszczony jej zachowaniem i otwartością na świat. Pani Strzelec powinna brać pod uwagę, że po pierwsze: Skorpion ma naturę: moja kobieta należy do mnie. Po drugie jest bardzo zazdrosny. Czasami, aż widać, jak jego zazdrość spływa po skorpioniej skorupie. Trzeba zaznaczyć, że czasami zazdrość niczym nie umotywowana. Mimo uroku jaki Skorpion wokół siebie roztacza, czy naprawę warto? Chyba nie...Z czystym sercem można zapomnieć.

Z Koziorożcem

W tej kombinacji rozstanie się jest kwestią czasu. Pani spod znaku Strzelca nie widzi w tym nic złego, że przyjdzie nad ranem do domu w wyśmienitym humorze i jeszcze się podzieli wrażeniami ze swoim mężczyzną spod znaku Koziorożca. A ten zamiast wykazać chociaż odrobinę zrozumienia dla swojej połowicy zrobi jej potężną awanturę. Jakby było o co, prawda? Mimo całej sympatii do Koziorożca, panie powinny darować sobie stały związek z mężczyzną spod tego znaku. Znajomy tak. Mąż lub partner na dłużej - zdecydowanie nie.

Z panem spod znaku Wodnika

Może się udać. To nic, że pan spod tego znaku zbyt często traci kontakt z rzeczywistością, oddając się tworzeniu nowych idei, czy po prostu lewitując w obłokach romantycznych marzeń. To nawet dobrze, bo nie zauważy wyskoków swojej partnerki. A nawet gdy zauważy, nie będzie z tego powodu robił jej potężnej awantury, tak jakby to zrobił chociażby Skorpion. Prawda, że urocze? Oboje lubią dobrą zabawę, mają podobne temperamenty, więc warto spróbować. Może się udać.

Z panem spod znaku Ryb

Za bardzo wrażliwy, za bardzo nieprzystosowany, ma naturę marzyciela - poety, który za wszelką cenę chciałby naprawić świat. Tylko jakoś tak wychodzi, że nie wychodzi. Człowiek z radzieckiego dowcipu. Chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zawsze. Związek tych dwojga może być udany pod warunkiem, że pani Strzelec zajmie się wychowaniem Rybki, wcielając się w rolę mamusi, i wypuści go w świat. Gdy przeżyje i powróci obity brutalnością świata, należy doprowadzić go do porządku i znaleźć mu inną kobietę. Sam nie będzie w stanie. Nie należy go zostawiać na pastwę losu. Istnieje całkiem realnie niebezpieczeństwo, że wpadnie w pogłębiającą się depresję i będzie w niej tkwił do końca świata, a nawet dłużej.
Czy warto wiązać się z takim facetem? Oczywiście, że nie. Z daleka.