To właśnie podatność małego dziecka na emocje i bezbłędne wyczuwanie ich rodzaju, kształtuje jego młodą psychikę.

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Strzelca?

Nie zawsze jesteś dobrze zorganizowana, przez co masz chwilami huśtawkę nastrojów. Trudno jest ci wybrać pomiędzy pracą a życiem rodzinnym, chciałabyś mieć obydwie rzeczy naraz, a nie zawsze da się to połączyć – szczególnie przy twoim roztrzepaniu.
/ 15.03.2011 14:45
To właśnie podatność małego dziecka na emocje i bezbłędne wyczuwanie ich rodzaju, kształtuje jego młodą psychikę.

Dla starszych dzieci jesteś idealną partnerką do rozmów, kompanem do zabaw i przygód. Przy młodszych dzieciach czujesz się trochę gorzej. Brakuje ci cierpliwości i motywacji. Ty lubisz dyskutować i coś robić, a takie małe dziecko nie spełnia twoich warunków. Mimo to starasz się nim opiekować, choć przychodzi ci to z wielkim trudem. Kochasz swoje dzieci, pragniesz, by były szczęśliwe teraz i później, w swoim samodzielnym życiu. Popierasz ich pomysły, wysyłasz na kolonie, zapisujesz na szereg zajęć pozaszkolnych. Pamiętaj jednak, by czasem zwolnić, by zapytać je, czy aby na pewno pragną wszystkiego tego, co ty. 

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Strzelce?

Twoje dzieci kochają cię i nie chcą cię zranić, a już tym bardziej zawieść, więc nie zawsze mówią ci prawdę. Czasami po prostu spełniają twoje życzenia bez narzekania, mimo że wolałyby robić coś innego. 

Zobacz także: Jak kochają Strzelce?

Staraj się więcej rozmawiać z dziećmi, ale nie na tematy filozoficzne czy psychologiczne, ale o nich samych, o ich potrzebach i problemach. To z pewnością ugruntuje waszą miłość i przyjaźń.