Cała prawda o Wagach (23 września – 22 października)

Cała prawda o Wagach (23 września – 22 października)

Ceni sobie luksus i wygodne życie. Otacza się ludźmi zamożnymi, aby mieć poczucie, że ma wyższy status społeczny.
/ 29.11.2010 15:21
Cała prawda o Wagach (23 września – 22 października)

Dla wygodnego życia gotowa jest zrobić wszystko, nawet posunąć się do nieczystych zagrywek. Może sprawiać wrażenie zarozumialej i aroganckiej. Jest pewna siebie i świadoma swoich pragnień. Osoby spod znaku Wagi cechują się dużą siłą przebicia, często piastują odpowiedzialne stanowiska. Mają dar zjednywania sobie ludzi, potrafią być miłe i przekonujące. Skrupulatnie dbają o własne interesy.

Cenią sobie szczerość i uczciwość. Nie potrafią grać. Są zazwyczaj dobrymi szefami, a to dzięki temu, że rozumieją potrzeby innych ludzi i lubią wyciągać pomocną dłoń. Nie potrafią jednak sami skorzystać z pomocy, traktując ją jako rodzaj upokorzenia. Pragną dominować. Zazwyczaj są osobami utalentowanymi i błyskotliwymi, którzy budzą respekt i podziw. 

Zobacz także: Sex horoskop

W miłości osoby spod tego znaku najbardziej cenią sobie poczucie bycia kochanym oraz akceptowanym. Mają jednak tendencję podporządkowania się partnerowi, zatracając często najbarwniejsze przymioty swojej osobowości. Są romantykami, którzy cenią sobie przez całe życie miłosne rytuały jak: kupowanie kwiatów, romantyczne spacery we dwoje, kolacje przy świecach.

Kobieta Waga

Panie spod tego znaku słyną ze swojego dobrego i wyrafinowanego gustu, kochają wszystko to, co łączy się z szykiem, luksusem i elegancją. Często można jest spotkać w teatrze, operze albo bankiecie. Ubierają się tylko najlepszych sklepach, swoje ciało spryskują perfumami z najwyższej półki. Zawsze wiedzą jak należy zachować się w towarzystwie, są znane ze swoich dobrych manier. Są przy tym niezwykle wymagające względem własnej osoby, jak i również ludzi, których spotykają na swojej drodze. Partnera często wybierają ze względu na pokaźność jego portfela, a nie z powodu uczucia. Wagi raczej nie kierują się w życiu sercem, stawiają na rozum.

Zobacz także: Horoskop zawodowy

Mężczyzna Waga

Jest typem spokojnego i zrównoważonego człowieka. Otacza go zawsze grono wiernych przyjaciół i znajomych, którzy wiedzą, że mogą na niego liczyć w każdej sytuacji. Pan spod tego znaku kieruje się w życiu sprawiedliwością i obiektywnym sądem, stara się nie ulegać uczuciom w sprawach, które wymagają rozstrzygnięcia. Jego marzeniem jest rodzina, która będzie dla niego opoka i schronieniem zarazem. Mężczyzna Waga jest dobrym mężem i ojcem, ale nie zawsze kierownikiem. Jako szef często się nie sprawdza, gdyż nie potrafi podjąć trudnych decyzji, np. dotyczących zwolnień pracowników, wówczas wyręcza się innymi, zdaje się na opinię asystenta.