Cała prawda o Pannach (23 sierpnia – 22 września)

Cała prawda o Pannach (23 sierpnia – 22 września)

Osoby spod znaku Panny są poukładane, opanowane i pracowite. Nade wszystko cenią sobie spokój sumienia. Nie lubią mieć zaległych spraw.
/ 29.11.2010 15:15
Cała prawda o Pannach (23 sierpnia – 22 września)

Panna wszystko co robi wykonuje z wielką starannością i dokładnością. Jest sumiennym i oddanym pracownikiem. Nie uchyla się od pracy, a wręcz przeciwnie może mieć skłonności do pracoholizmu. Jest zdecydowana i konkretna, świetnie sprawdza się na odpowiedzialnych i wymagających stanowiskach. W piastowaniu ważnych stanowisk pomaga jej ponadto analityczny umysł i ciągła chęć samodoskonalenia. Jest warta zaufania i można na niej polegać. Ma dar przekonywania innych do swojego stanowiska. Wadą osób spod znaku Panny jest nadmierna skłonność do krytyki, nie tylko sytuacji, ale i osób.

Ponadto Panny są osobami bardzo upartymi, niechętnie zmieniającymi swoje poglądy. Zasadniczo nie potrafią wybaczać, robią to tylko w drodze wyjątku, co bardzo dużo ich kosztuje. Bardzo łatwo ulegają emocjom, ale potrafią ostatecznie nad nimi zapanować. Górę w skrajnych sytuacjach obejmuje rozum, a nie serce. W kontaktach z innymi ludźmi Panna jest zasadnicza i oschła – tak przynajmniej wydaje się w pierwszych momentach. Jeśli już kogoś obdarzy prawdziwą przyjaźnią, to jest to wyjątkowe uczucie, warte pielęgnacji i troski. Samo słowo „przyjaźń” w jej ustach brzmi wyjątkowo.

Najważniejszą wartością jest jednak dla osoby spod znaku Panny miłość i rodzina. Choć trudno jej znaleźć osobę, która odpowiadałaby jej wysokim wymaganiom. Toteż najwięcej starych panien i starych kawalerów jest właśnie spod znaku Panny. Kiedy jest szczęśliwie zakochana jest romantyczna, oddana i wyrozumiała dla swojej drugiej połówki. 

Zobacz także: Horoskop chiński

Kobieta Panna

Są opanowane, twardo stąpają po ziemi, lubią, gdy całe ich życie przebiega zgodnie z określonym planem. Nie są raczej typem spontanicznych osób, chętnych do zabawy i przeżywania przygód. Wolą wieczory przy kominku z książką w ręce niż spotkanie towarzyskie albo imprezę w klubie. Często grają przed znajomymi kogoś, kim w rzeczywistości nie są, ale traktują to jako formę ochrony swojej prywatności. Wobec ewentualnego partnera stawiają wysokie wymagania, dlatego tak trudno jest im znaleźć tego jedynego. Wolą już jednak samotność niż życie u boku kogoś roztrzepanego i niepoukładanego. Ich ideałem jest mężczyzna silny, ambitny i pracowity, taki, dla którego dom i rodzina są prawdziwą wartością, a nie tylko pustym słowem.

Mężczyzna Panna

Bardzo często wybierają życie zawodowe, skupiają całą swoją uwagę na pracy, są wówczas głusi na zaproszenia przyjaciół i znajomych. Zależy im na rozwoju, dlatego inwestują swoje pieniądze w różnego rodzaju kursy. Kobiety są dla nich chwilą odpoczynku, osobami, którymi trzeb się opiekować. W związku są zaborczy i lubią dyktować warunki, ale z drugiej strony dają swojej partnerce poczucie bezpieczeństwa, są jej wierni i lojalni, ona wie, że zawsze może liczyć na niego. Jeżeli już mężczyzna spod tego znaku zdecyduje się na związek, będzie robił wszystko by doprowadzić do ślubu. Nie jest on może typem namiętnego kochanka, ale z pewnością będzie kochającym mężem i ojcem.

Zobacz także: Anty-horoskop