Relacje pana Wagi z innymi znakami zodiaku

Relacje pana Wagi z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Wagi? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 16.06.2010 14:49
Relacje pana Wagi z innymi znakami zodiaku

Waga z Wagą

Nie ma żadnych „ale”. Pasują do siebie pod każdym względem. W tym układzie, dla każdego z osobna, drugorzędne znaczenie będzie miało niezdecydowanie i chwiejność emocjonalna partnerów. Wiedzą na czym i z kim stoją. Znają na wylot swoje charaktery i humorki. Jednym słowem będą dla siebie ostoją, opoką i podporą.

Oczywiście w ich związku wielokrotnie dojdzie do sytuacji zagrażających stabilności pożycia. Nie należy przecież zapominać o ich wrodzonej potrzebie flirtowania z każdym, kto jest uroczy i wikłania się w niepotrzebne i szkodliwe dla związku relacje damsko-męskie.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Wagi

Wskazówka na przyszłość: Rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. Gdy wyjaśnią wszystkie małe oszustwa i nieporozumienia, mogą spędzić ze sobą całe życie. I w dodatku ekscytująco. Do dzieła.

On z kobietami spod innych znaków

Z panią spod znaku Barana

Kobiety spod znaku Barana działają na męskie Wagi jak czerwona spódniczka na Byka. Gdy tych dwoje spotka się gdzieś po drodze, Waga powinna się zatrzymać i natychmiast poprosić panią o rękę. Tak od razu, bo naprawdę warto. Pani Baran może się zgodzić, może się nie zgodzić, ale zawsze się zainteresuje.

A stąd już tylko krok do wspólnego życia. Panowie nie powinni mieć jakichkolwiek wątpliwości i najlepiej, aby szybciutko położyli na szalę, to co i tak prędzej, czy później, samo się położy. Warto spróbować, bo może być ciekawie.

Z panią spod znaku Byka

Twardo stojąca na ziemi pani spod znaku Byka będzie stanowiła nie lada orzech do zgryzienia. Fakt, kobiecie spod tego znaku nie można odmówić aury zmysłowości, jaką otoczona jest na co dzień, ale nie samym seksem przecież człowiek żyje.
Wagi, które myślą o związku z panią Byk, powinny mieć na uwadze następujące fakty: Ona nigdy nie zaakceptuje waszych zdolności interpersonalnych w stosunku do innych kobiet. Nie zrozumie, że tą nową przyjaciółkę trzeba pocieszyć i to najlepiej u niej w domu, bo czuje się taka samotna. Nawet nie warto się tłumaczyć. W tym wypadku orzeszek jest za twardy i można połamać ząbki.

Z panią spod znaku Bliźniąt

Oboje chłonni życia i wszystkiego co ono ze sobą niesie. Z radością rzucają się w wir nowych doznań. Później dzielą się wrażeniami, których czasami jest aż w nadmiarze. Doskonale zdają sobie sprawę, że życie z zegarkiem w ręku zabije ich spontaniczność, więc oboje nie wahają się przed przekraczaniem granic. Waga, gdy w swych poszukiwaniach natrafi na uroczą Bliźniaczkę niechaj nie zastanawia się i łapie co los przynosi. Z czasem nawet zaakceptuje jej podwójną naturę.

Z Rakiem

Romantyczna i melancholijna z natury pani spod znaku Raka będzie wspaniałą przeciwwagą (!) dla żywego jak srebro pana Wagi. Gdy ulegnie jego urokowi – a szanse na to są naprawdę spore – otoczy ją opieką i będzie o nią dbał jak o siebie. Czasami nie zrozumie dlaczego ona nie puszcza go na kolejne, piąte w tym tygodniu, spotkanie z przyjaciółmi. Wówczas powinien zrozumieć, że nie każdy ma tak ekstrawertyczną naturę jak on i jeśli chce z nią przeżyć długo i szczęśliwie będzie dobrze gdy zrezygnuje z częstych wyjść. Warto spróbować, bo pani Rak jest cudowną kobietą mającą wiele, wiele zalet. Do dzieła.

Zobacz także: Wszystko o Wagach

Z panią spod znaku Lwa

Mimo różnic charakterologicznych ta kombinacja ma całkiem spore szanse na zbudowanie związku z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście panowie spod znaku Wagi muszą mieć świadomość, że z chwilą spotkania na swojej drodze tej słonecznej kobiety będą zmuszeni całkowicie się jej podporządkować, ale gra warta świeczki. Oczywiście w głębi duszy szkoda tych wszystkich przyjaciółek: byłych i przyszłych, ale w życiu nie ma nic za darmo. Warto. Panowie do dzieła!

Z panią Skorpionem

Uporządkowana pani spod znaku Skorpiona zdecydowanie nie jest w guście pana Wagi. Co tu dużo ukrywać, pan Waga boi się po prostu jej żądła. Świat jest zbyt piękny, aby zawracać sobie głowę mrocznym światkiem tej modliszki – gdzie nie jest śmiesznie, a straszno. Nie pasują do siebie ani charakterem, ani temperamentem. Gdy jego ciągnie w świat, ona woli ciepło domowego ogniska. Pani Skorpion jako znajoma, z którą nie wchodzi się w głębsze relacje – tak. Jako żona i kochanka zdecydowane nie. No chyba, że życie panom nie miłe.

Z panią spod znaku Strzelca

Pan Waga musi wiedzieć, że przynajmniej w pierwszym etapie znajomości z panią spod znaku Strzelca, będzie kolejnym interesującym mężczyzną na jej liście. Musi też mieć świadomość, że płeć brzydka całuje ślady jej stóp i konkurencja jest naprawdę ogromna. Jeśli się postara to może...

Gdy naprawdę chce z tą kobietą spędzić resztę życia powinien zapomnieć o wszystkich bliskich przyjaciółkach. To warunek podstawowy, punkt wyjścia do dalszych negocjacji. Warunek drugi - bliski pierwszemu – ona i tylko ona. Gwiazdy są sprzyjające, ale każdy z panów spod znaku Wagi, indywidualnie powinien odpowiedzieć sobie na pytanie, czy aby na pewno warto. Do zastanowienia.

Z Koziorożcem

Romantyczny pan Waga kontra racjonalna pani Koziorożec. Czy taka kombinacja może się udać? W żadnym wypadku nie. Waga będzie zaskoczony brutalnym realizmem, nie zrozumie, że kobieta , która mu się spodobała, świat bada za pomocą szkiełka i oka, a nie serca. Cóż, nie ze wszystkimi kobietami musi się układać tak wspaniale jak na przykład z panią spod znaku Bliźniąt. Waga może się zaprzyjaźnić z panią Koziorożec, ale myślenie o wspólnej przyszłości jest zupełnie pozbawione sensu. Można sobie darować.

Z Wodnikiem

Nie sprzyjający miłości układ gwiazd, rozwiewa już na początku wszystkie wątpliwości. I chociaż w sypialni pośród tysiąca świec i zapachu kwiatów, mogą dojść do jakiegoś konsensusu, to na co dzień będą działać sobie tylko na nerwy. Panowie z czystym sumieniem mogą poszukać innej towarzyszki życia. Albo kochanki. Kto co lubi.

Z panią spod znaku Ryb

Pani spod znaku Ryb jest nieufna i ciągle nie wie czego chce. Pan Waga ma szansę otworzyć przed nią światy jakie jeszcze jej się nie śniły. Przy otwieraniu owych światów Waga powinien jednak uważać na słowa i gesty, ponieważ pani Ryba bardzo często lubi przebywać w świecie fantazji i być może wyśniła sobie tego jedynego i sposób w jaki zostanie zdobyta. Zbytnie odejście od jej wymarzonego sposobu może grozić katastrofą. Gwiazdy jednak są sprzyjające, więc warto spróbować.