Horoskop kwiatowy

Horoskop kwiatowy

Czy znasz swój kwiatowy znak zodiaku? Sprawdź go i dowiedz się czegoś więcej o swojej naturze!
/ 10.07.2009 13:24
Horoskop kwiatowy

Bez 20.01-18.02

Osoby urodzone w tym znaku mają ciekawą osobowość. To indywidualiści, którzy ponad wszystko cenią sobie wolność. Bywają ekscentryczni, lubią przecierać nowe szlaki. Ich domena to wyobraźnia. Zwykle oderwane od rzeczywistości, potrafią konsekwentnie realizować zamierzony cel. Fascynują się często niewyjaśnionymi zjawiskami, parapsychologią i astrologią.

Niezapominajka 19.02-20.03

Niezapominajki to osoby obdarzone ponadprzeciętną wrażliwością i empatią, choć ze względu na swoją skrytość i małomówność mogą być uważane za wyniosłe. Są cierpliwe i wytrwałe, konsekwentnie dążą do celu. W swoich wyborach kierują się często tym, co podpowiada im intuicja. Nie zawsze podejmują trafne decyzje, odmawianie sprawia im trudność i zdarza się, że ulegają wpływom i namowom innych ludzi.

Mak 21.03-20.04

Czerwień maków oddaje charakter osób urodzonych w tym znaku. To ludzie energiczni, aktywni, cechuje ich odwaga granicząca często z brawurą. Lubią rywalizację, cenią sukces choć często na drodze do niego staje słomiany zapał i brak konsekwencji. Choć maki bywają egoistyczne i skoncentrowane na sobie, są lubiane w towarzystwie za optymizm i pomysłowość.

Róża 21.04-21.05

Róża to symbol elegancji i klasy. Takie są też osoby urodzone w tym znaku. Cechuje je umiłowanie luksusu i wyrafinowany gust. Cenią wartości materialne i komfort życia, priorytetem jest dla nich rodzina. Szukają stabilizacji we wszystkich sferach życia, preferują spokojne zajęcia. Róże bywają uparte i konserwatywne, jednak można na nich polegać.

Orchidea 22.05-20.06

Piękne, kapryśne, egzotyczne – takie są orchidee. Osoby urodzone w tym znaku fascynują swoją zmiennością. Cechuje je ogromna energia, lubią działanie i chętnie wychodzą z inicjatywą. Bywają jednak niecierpliwe, nerwowe, przewrażliwione, często popadają w skrajności. Na pierwszym miejscu stawiają relacje z ludźmi; osoba spod znaku orchidei to oddany przyjaciel, na którym można polegać w trudnych chwilach.

Lilia 21.06-22.07

Osoby spod znaku lilii są uprzejme i serdeczne. Ich życzliwość sprawia, że dobrze odnajdują się w każdym towarzystwie, choć łagodne usposobienie bywa wykorzystywane. Cenią takie wartości jak rodzina, miłość, przyjaźń. Lubią spokój i stabilizację; źle odnajdują się w środowisku zorientowanym na rywalizację. Dużą wagę przywiązują do sprawiedliwości, w swoim postępowaniu biorą pod uwagę potrzeby innych.

Słonecznik 23.07-22.08

Dla osób spod znaku słonecznika priorytetem jest sukces. Obdarzone charyzmą, lubią rywalizować o prestiżowe stanowiska i pierwsze miejsce w grupie towarzyskiej. Są konsekwentne w dążeniu do celu. Słoneczniki mają też drugie oblicze, które ujawniają tylko wobec najbliższych; to osoby łagodne i opiekuńcze, chętnie ofiarowujące swoją pomoc w trudnych sytuacjach.

Stokrotka 23.08-22.09

Stokrotki to kwiatki skromne i delikatne; takie też są osoby urodzone w tym znaku. Nie przepadają za tłumem, nie lubią zwracać na siebie uwagi. Są pracowite i odpowiedzialne; można na nie liczyć w każdej sytuacji. Kierują się w życiu swoimi zasadami, które przedkładają nad sukces materialny. Stokrotki w przyjaźni są lojalne, w rodzinie – ciepłe i opiekuńcze.

Fiołek 23.09-23.10

Osoby spod znaku fiołka lubią smakować życie, doceniając drobne przyjemności. Kochają piękno i harmonię. Mają romantyczne usposobienie, które czasem wiąże się z oderwaniem od codzienności. Fiołki są duszami towarzystwa, ich wrodzony optymizm przyciąga ludzi. W relacjach z innymi cenią przede wszystkim szczerość i lojalność. Choć są ambitne, na drodze do sukcesu może im stanąć brak zdecydowania.

Irys 24.10-21.11

Irysy to osoby tajemnicze i charyzmatyczne, trudno je rozszyfrować. Cechuje je dwoistość i zmienność, potrafią z zaangażowaniem oddawać się swojej pasji i z dnia na dzień zmienić zainteresowania. Nie brak im pomysłów, lubią wprowadzać innowacje. W drodze do sukcesu nie zrażają się trudnościami. Stawiają wysokie wymagania sobie i innym, niekiedy są nadmiernie krytyczne.

Groszek 22.11-21.12

Urodzeni pod znakiem groszku to energiczni optymiści. Tryskają pomysłami, uwielbiają ruch i zmiany. Często prowadzą tryb życia związany z licznymi podróżami. Są otwarci na nowe doświadczenia i znajomości, choć potrafią też być stali w uczuciach. W relacjach z innymi stawiają na szczerość, która niekiedy bywa raniąca. W ich hierarchii wartości wysokie miejsce zajmuje uczciwość i sprawiedliwość.

Azalia 22.12-19.01

Osoby spod znaku azalii są niezwykle opanowane i stabilne. Dobrze panują nad emocjami, nie tracąc głowy nawet w trudnych sytuacjach. Kierują się w życiu rozsądkiem i logiką. Są ambitne, wierzą że sukces osiąga się dzięki pracy i konsekwencji. Na azaliach można polegać także w życiu prywatnym, to dobrzy partnerzy i przyjaciele, choć lepiej nie liczyć na spontaniczne wybuchy uczuć.

  

Anna Błaszczyńska
www.PocztaKwiatowa.pl