POLECAMY

Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje twoje życie

Chciałabyś uprawiać seks z gwiazdorem filmowym lub latać? Myślisz, że to mrzonki? Karol Leopold Cetlin w swojej publikacji przekonuje, że to możliwe... podczas świadomego snu. Czy można i warto spróbować się go nauczyć? Jeśli fascynują cię sny i marzenia senne - koniecznie sięgnij po tę książkę!

Przeciętny człowiek przesypia w ciągu swojego życia (gdy dożywa 75 lat) trochę ponad... 24 lata! Ta informacja podana na wstępie książki Karola Leopolda Cetlina trochę szokuje. Jak wykorzystać ten czas i przeżyć swój sen jeszcze bardziej intensywnie? Czy można zaprogramować swój sen? Autor książki przedstawia techniki w 4 krokach do osiągnięcia świadomych snów i przekonuje, że to bardzo prosta sprawa.

Karol Leopold Cetlin jest - jak sam mówi - badaczem i nauczycielem interesującym się parapsychologią, a przede wszystkim takimi tematami jak podróże poza ciałem, świadome sny, prawo przyciągania i medytacje.

Zobacz też: Czy wierzyć w sny

Świadomy sen - okładka książki

"Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie", Karol Leopold Cetlin, Wydawnictwo Studio Astropsychologii, Białystok 2012

Zobacz też: Czym jest sen i marzenie senne

Jak przeżywać swoje sny świadomie? Trzeba zacząć od zapamiętania i zapisywania snów w specjalnym dzienniku. Tego typu notatki pozwolą ci wyśnić temat, którego sobie najbardziej życzysz. Świadomy sen jest podobno niczym jazda na rowerze - jak już raz się nauczysz, będziesz zawsze pamiętać jak to robić. Po co nam takie świadome sny? W świadomy i zaprogramowanym śnie możemy doznawać bardzo przyjemnych rozrywek typu latanie czy seks z Bradem Pittem. Ale to nie wszystko! W takim śnie możemy rozwiązywać swoje problemy, uporać się z męczącymi nas koszmarami, a także pozbyć się strachu czy fobii. Autor pisze w swojej książce także o tym, że można uleczyć swoje ciało i umysł, podróżować nocą nie wychodząc z łóżka, a także przedstawia bardzo praktyczny aspekt świadomego snu, jak np. ćwiczenie przemówień.

Zobacz też: Rodzaje snów

Czy warto mieć kontrolę nad własnymi snami i czy metoda 4 kroków jest skuteczna? Przekonaj się sama! Może ta książka zmieni twoje życie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
to jest cos pieknego inny swiat cos mi sie sni i muwie sam do siebie ha to jest sen a teraz moge wszystko i uwarzam ze jezeli we snie mozna wszystko tylko sterowac to wiaro to w zyciu codziennym wiaro mozna to samo
/6 lat temu
to jest cos pieknego inny swiat cos mi sie sni i muwie sam do siebie ha to jest sen a teraz moge wszystko i uwarzam ze jezeli we snie mozna wszystko tylko sterowac to wiaro to w zyciu codziennym wiaro mozna to samo