POLECAMY

Sennik

W moim śnie przeraziły mnie pasożyty – co one symbolizują?

W Twoim śnie pojawiły się pasożyty. Z pewnością nie była to dla Ciebie noc przyjemna. Jednak czy faktycznie masz, czym się zamartwiać. Może pasożyty nie niosą ze sobą przykrej dla Ciebie wiadomości. Warto to sprawdzić.

W moim śnie przeraziły mnie pasożyty – co one symbolizują?

Mało kto z nas przepada za pasożytami. Poza nieliczną grupą lekarzy, biologów, jest chyba mało osób, które mogłyby fascynować się tymi specyficznymi stworzeniami. Ci, którzy mieli styczność z pasożytami, z odrazą wspominają te chwile. Stąd też zapewne pojawienie się ich w naszym śnie, większości kojarzy się z czymś negatywnym. Tymczasem nasze przekonanie mija się z prawdą, bowiem w wielu wypadkach są one właśnie wróżbą powodzenia i szczęścia. Zapewne dziwi Cię to… jednak , musisz pamiętać, że symbolika snów potrafi być przewrotna.

Ujrzenie pasożytów

Jeżeli w Twoim śnie pojawiły się one na chwilę, mogą nieść ze sobą dwojaką wiadomość. Trudno Ci będzie zapewne ustalić podczas interpretacji, która z nich będzie dotyczyła właśnie Ciebie. Chyba że istnieją widoczne przesłanki za jedną z nich.

Pierwsza interpretacja będzie dla Ciebie nieżyczliwa. Pasożyty mogą bowiem stanowić zapowiedź choroby albo niepowodzeń w życiu osobistym i w sferze zawodowej. Bardzo prawdopodobne, że w Twoim otoczeniu znajduje się osoba, która pragnie odebrać Ci Twoje szczęście, która chciałaby zyskać wiele, ale Twoim kosztem. Rozejrzyj się wokół siebie, uważniej przyglądaj się swoim kontaktom z innymi ludźmi, może coś pozostawało dotąd poza Twoim zasięgiem. Może nie zauważyłeś narastającego konfliktu w domu, rodzinie, albo w gronie znajomych. Każdemu z nas zdarza się w nawale pracy, nie zauważyć wielu spraw. Pamiętaj, że jeśli przygotujesz się na cios, łatwiej będzie Ci go odeprzeć. Nie załamuj rąk, tylko działaj.

Zobacz także: Jakie są rodzaje wróżb?

Druga interpretacja jest już zgoła inna. To, że widzisz w swoim śnie pasożyty, jest już bowiem zapowiedzią wielkie szczęścia i bogactwa. Już niedługo Twoje życie całkowicie się odmieni, spełnią się Twoje marzenia. Może na świecie pojawi się długo wyczekiwane dziecko lub staniesz na ślubnym kobiercu. A może otrzymasz awans, na który tak długo pracowałeś. Na pewno wkrótce stanie się coś bardzo pozytywnego, dzięki czemu na Twojej twarzy zawidnieje dawno niewidziany szczery i prawdziwy uśmiech.

Pasożyty na kimś

Może budzi to w nas niesmak, a nawet wstręt. Jednak we śnie symbolizuje to coś bardzo pozytywnego. Już niedługo możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki albo awansu w pracy. Twoje życie całkowicie się odmieni, dzięki czemu uwierzysz, że faktycznie wszystko jeszcze może ułożyć się po Twojej myśli. Jednak nie osiadaj na laurach, ale dalej pracuj, dzięki temu zyskasz jeszcze więcej, a przy okazji nie stracisz tego, co już udało Ci się osiągnąć.

Pasożyty na psie/kocie

Jeżeli w Twój śnie pojawi się pies albo kot, który ma na sobie wszy, powinno to być dla Ciebie ostrzeżeniem. Uważaj na to, co robisz, gdyż wisi nad Tobą widmo głodu i niebezpieczeństwa. Możesz temu jednak zapobiec, wszystko leży w Twoich rękach. Los można odmienić, jeśli tylko odpowiednio się będzie postępowało. Zastanów się nad swoim życiem, zobacz, co dotąd źle robiłeś. Spróbuj to naprawić, a uchronisz siebie i swoich bliskich przed ubóstwem.

Pasożyty na śniącym

To akurat jest bardzo dobrą wróżbą. Zapowiada szczęście i wielkie bogactwo, które już niedługo może Cię spotkać. Możliwe, że usłysz o spadku od nieznajomego wuja, bądź też wygrasz w lotka. Grunt, że już niedługo nie powinieneś martwić się o swojej finanse. To bardzo dobrze, bo już od dawna nie miałeś tak dobrej sytuacji materialnej. Wreszcie będziesz mógł sobie pozwolić na prawdziwy urlop bądź też remont. Pamiętaj jednak, by nie przesadzać z ilością wydawanych pieniędzy. Zainwestuj część, by z czasem zyskać jeszcze więcej.

Zobacz także: Wróżba na małżeństwo - sprawdź, kiedy staniesz na ślubnym kobiercu

Zabijanie pasożytów

To także bardzo dobry znak. Masz kłopoty, które nie pozwalają Ci się odstresować, zrelaksować. Przez cały czas Twoje myśli krążą wokół nich.

Niszczenie pasożytów we śnie zapowiada, że wkrótce poradzisz sobie z tymi problemami, że znajdziesz rozwiązanie, które uwolni Cię od nich raz na zawsze. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość i uspokoić, nabrać dystansu do tej sprawy. Rozwiązanie samo przyjdzie do Ciebie, szybciej niż myślisz.