POLECAMY

Sennik

Co wiąże się ze snem o rewolucji?

Jakiś czas temu przyśniła mi się wielka rewolucja. Co mnie zdziwiła sama brałam w niej czynny udział. Sen ten był bardzo krwawy i dlatego przerażający. Chodzi za mną od tamtej chwili. Zastanawiam się, co może oznaczać sen o rewolucji – pisze Matylda.

Co wiąże się ze snem o rewolucji?

Pani Matyldo sen o rewolucji sam w sobie jest zapowiedzią wielkich zmian. W Pani życiu może niebawem zdarzyć się coś, wywróci je do góry nogami. Z pewnością nie będą to krótkotrwałe zmiany, ale odcisną swoje piętno na całej Pani przyszłości. Znak ten w szerszym wymiarze odnieść można do wydarzeń krajowych albo światowych nawet. Powtarzające się sny o rewolucji mogą zwiastować konflikty zbrojne albo inne wydarzenia polityczne, które będą miały wpływ na dzieje szerszego ogółu ludzkości.

Pani jednak wspomniała, że brała Pani czynny udział w rewolucji. Jest to bardzo ważny element, którego pominięcie mogłoby całkowicie wypaczyć interpretację tego snu. Jeżeli bowiem śnimy o tym, że sami czynnie bierzemy udział w tego typu wydarzeniu, to znak, że my sami staniemy się ogniem zapalnym negatywnych zmian. Działania, które podejmujemy, bądź też nieopatrznie wypowiedziane słowa, mogą stać się zarzewiem kłopotów. Powinna Pani uczciwie przyjrzeć się swojemu życiu. Tylko w ten sposób uchroni Pani siebie i swoich bliskich przed nieszczęściami. Pani sen jest swego rodzaju ostrzeżeniem przed poczynaniami, które mogą, ale wcale nie muszą wystąpić w bliskiej przyszłości. Tak, jak zawsze, wszystko leżeć będzie w Pani rękach. Oby podjęła Pani właściwą decyzję.