POLECAMY

Sennik

Co oznacza jeśli śni mi się małżeństwo?

Małżeństwo to ważny etap w życiu każdego człowieka. Świat idzie do przodu, wiele rzeczy zmienia się, ale ta pozostaje niezmienna – nawet jeśli nie przyznajemy się do tego publicznie, z reguły zależy nam na zawarciu związku małżeńskiego – bo tak trzeba, bo tak chcę… Jednak co we śnie oznacza małżeństwo? Zobaczmy.

Co oznacza jeśli śni mi się małżeństwo?

Małżeństwo to znak, że podświadomie pragniesz zrobić rachunek z obecnego związku. Są rzeczy, które nie w pełni Cię zadowalają, mimo że nie chcesz się sam przed sobą do tego przyznać. Możliwe, że nie jesteś szczęśliwy w obecnym związku.

Najczęstsze znaczenia snu:

  • Rozwodzić się - powinieneś przemyśleć pewne sprawy i podjąć decyzję.
  • Małżeństwo z wdowcem lub wdową - pamiętaj, że związek należy pielęgnować.
  • Zawierać małżeństwo - tylko od Ciebie zależy czy pozwolisz się spełnić upragnionemu szczęściu.
  • Zawierać małżeństwo z siostrą lub bratem - będziesz uczestnikiem dziwnej sytuacji.
  • Małżeństwo z własnym małżonkiem - jesteś wierną i oddaną w miłości osobą.

Interpretacja snu:

Obraz podobny pojawiający się we śnie wiąże się bezpośrednio z aspektami seksualnymi i erotycznymi. Nie można go rozpatrywać wyłączając te sfery. Niektórzy uważają także, że podobny sen analizować się powinno w odniesieniu do związku małżeńskiego, w którym już śniący przebywa albo, który to też będzie zawarty w niedługim czasie. W takim ujęciu sen byłby po prostu odzwierciedleniem naszego stanu psychicznego, obaw czy też nieuświadomionych lęków.

W powszechnym rozumieniu symbol małżeństwa uznaje się zgodnie za bardzo dobry znak. Zapowiada on bowiem szczęście oraz zyski. Można to odnosić zarówno do życia prywatnego albo też zawodowego.

Polecamy: Kalkulator dni płodnych

Jeśli jednak Twoim wybrankiem jest wdowiec, to znaczy, że w życiu czekają Cię rozczarowania, nieszczęścia i troski. Podejmujesz decyzje, które tylko pozornie są dla Ciebie dobre, w rzeczywistością niosą one ze sobą więcej bólu niż radości. Uciekasz przed tą świadomością, ale taka jest prawda.

W tym miejscu warto też wspomnieć o obrazie żony albo męża. Współmałżonka zapowiada szczęście oraz radość. W Twoim życiu będzie działo się naprawdę dobrze, będziesz cieszył się spokojem i miłością bliskich. Z kolei znak „męża” to zapowiedź trosk oraz złudzeń, które są w Twoim życiu, a z których nie do końca zdajesz sobie sprawy.

Rozwód z kolei zapowiada nieszczęście, które dotknie Ciebie i Twoich bliskich. Wkrótce w Twojej rodzinie mogą wywiązać się nieprzyjemne kłótnie, które mogą mieć poważne konsekwencje.