POLECAMY

Sennik

Brud

Brud to znak, że podświadomie czujemy, iż to, co robimy jest głęboko sprzeczne z naszymi wewnętrznymi zasadami.

Brud w mieszkaniu - nieuporządkowane życie zewnętrzne, zwiastun nasilenia problemów, świadczy o chwiejności emocjonalnej osoby śniącej i braku zdecydowania.

Brudne ciało - brak akceptacji dla własnej cielesności, być może spowodowanej przykrymi wydarzeniami z życia zewnętrznego.

Chować brud - śniący zauważa problem, ale nie chce się nad nim zastanowić, ponieważ przerobienie go jest dla niego za trudne, wgłębienie się w istotę problemu rozbije pozornie bezpieczny świat, być może nawet go przewartościowuje, wygodniej jest więc ukryć brud - problem - udawać, że się go nie zauważa.

Myć się z brudu - symbol kroku naprzód w rozwoju psychiki, zmywanie z siebie tego wszystkiego, co nam przeszkadzało, w innym znaczeniu: zauważenie problemu i próba rozsądnego wyjścia z trudnej sytuacji, zwiastun poprawy, przebudzenie duchowe.

Widzieć kogoś brudnego - zobaczyć jakiś nieuświadomiony, głęboko schowany, a przez co niewygodny i trudny do zaakceptowania aspekt naszej psychiki, w tym wypadku osoba, którą widzimy we śnie przedstawia zazwyczaj nas samych, w innym znaczeniu: jeśli jest to osoba, którą znamy, a której nie darzymy sympatią, uczucie to w sposób naturalny przenosimy do świata marzeń sennych.

Ujrzeć brud - podwyżka albo awans.

Grzebać w brudach - podejmiesz się bardzo ryzykownego zadania, które może okazać się niebezpieczne dla Twojego życia.

Doszukać się w brudach pieniędzy - możliwa kradzież.

Być brudnym - spotka Cię niebawem szczęście.

Powiązane: Bałagan Chlew