POLECAMY

Numerologia partnerska – związek 5 z 1

Materiał na świetną parę, która będzie rozumiała się bez słów. Łączą ich nie tylko wspólne zainteresowania, ale także i temperament oraz cechy osobowości.
Numerologia partnerska – związek 5 z 1

Numerologiczne jedynki są niesamowicie żywiołowymi osobami, nie potrafią usiedzieć dłużej w jednym miejscu. Nieustannie stawiają sobie nowe cele, starają się sprostać nowym wyzwaniom. Wśród przyjaciół i znajomych są znane ze swojego wesołego usposobienia i dynamiczności, którą potrafią zarazić wszystkich wokół. Świat jedynek jest pełen przygód. Stawiają na zdobywanie doświadczenia, ono liczy się dla nich bardzo, dlatego nieustannie poszukują nowego.

Pod tym i pod wieloma innymi względami zgadzają się doskonale z piątkami, które także wybierają w życiu wolność i przygodę. Te osoby cenią sobie energię, optymizm i patrzenie w przyszłość, nigdy nie stoją i nie oglądają się za siebie. Nieustannie pragną poznawać coś nowego, co niestety czasami może je zaprowadzić na skraj przeszłości. W odróżnieniu od jedynek piątkom brak momentami hamulca, światła ostrzeżenia, które powiedziałoby im – zatrzymaj się, cofnij.

Ten związek z pewnością nie mógłby być nudny, wypełniałyby go przygody i ciągłe wyzwania. Nie byłoby w nim miejsca na stabilizację i rodzinę, z pewnością na początku, bo z czasem wszyscy się zmieniamy. Piątka znalazłaby w jedynce nie tylko wiernego towarzysza przygód, ale także oparcie i przewodnika. Jednak jedynki mają jakiś określony cel, wiedzą też jakich granic nie powinno się przekraczać. Z nią u boku piątka mogłaby osiągnąć naprawdę dużo.

Ten związek ma przed sobą niesamowitą przyszłość, nie będzie ona łatwa, ale na pewno pełna namiętności, zrozumienia i przygód – warto więc w to zainwestować.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Sratatata