POLECAMY

Stroje pokomunijne

Sukienki, garnitury i alby są bardzo eleganckie. Jednak kiedy dziecko wraca z kościoła, potrzebuje wygodniejszego stroju do zabawy. Najlepszym rozwiązaniem są w tym wypadku specjalne stroje pokomunijne.
Stroje pokomunijne

Pojawia się coraz więcej sklepów, zarówno tradycyjnych, jak i internetowych ze strojami pokomunijnymi. Oferują one ubrania dla chłopców i dziewczynek, które są zarówno wygodne i eleganckie. Stroje takie można znaleźć również w wielu sklepach z odzieżą dla dzieci.

Stroje pokomunijne dla dziewczynek, to najczęściej delikatne sukienki, w modnym fasonie. Najlepiej, gdy są krótkie, wówczas nie krępują ruchów. Ich kolorystyka może być dowolna. Proponuję te w pastelowych barwach, z koronkowymi dodatkami, kokardkami lub wstążkami. Takie zwiewne sukienki sprawiają, że młoda dama nadal wygląda uroczo i wyróżnia się z tłumu. Niekiedy zamiast sukienki rodzice kupują białą, delikatną bluzkę i spodnie ze streczu w tym samym kolorze. Jeśli chcemy jednak, żeby nasza córka wyglądała trochę poważniej i bardziej elegancko, możemy kupić lub uszyć biały żakiet i krótką spódnicę. Musimy się jednak liczyć z tym, że takie ubranie nie będzie należeć do najwygodniejszych.

Do najchętniej wybieranych strojów pokomunijnych dla chłopców, należą: koszulka w jasnym kolorze oraz eleganckie spodnie – pamiętajmy, żeby były bardziej swobodne od tych, które dziecko miało na sobie w kościele.

Nawet spokojne na co dzień dziecko nie wytrzyma kilku godzin bez zabawy, dlatego nie zapominajmy, żeby strój pokomunijny był nie tylko elegancki, ale również wygodny i praktyczny.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)