Co na Dzień Taty? Ciekawe prezenty na Dzień Ojca 2023

Jeśli szukasz pomysłu na to, co można kupić na Dzień Taty, mamy dla ciebie same hitowe propozycje. Wybierz np. wodoodporny głośnik Bluetooth na przyssawkę, transmiter Bluetooth albo zestaw małych narzędzi ogrodowych. Więcej pomysłów na fajne prezenty na Dzień Ojca 2023 znajdziesz w naszej galerii.
Weronika Kwaśniak / 02.06.2021 09:58

Co można kupić lub przygotować na Dzień Taty? Pomysłów jest wiele. Upominek warto zawsze dobrać do zainteresowań obdarowanego - niemal każdy tata ma jakieś hobby. Prezent związany z wędkowaniem, ogrodnictwem, majsterkowaniem, piłką nożną lub motoryzacją na pewno trafi w gust taty. Możesz też jednak zdecydować się też  na coś bardziej uniwersalnego.

Spis treści:

  1. Książki na Dzień Ojca 2023
  2. Gadżet na Dzień Ojca
  3. Modowy prezent na Dzień Ojca 2023
  4. Inne prezenty na Dzień Ojca

Książki na Dzień Ojca 2023

Powtarzamy to do znudzenia, ale książka jest dobra na każdą okazję ;-) Dla taty możesz wybrać coś z nowości wydawniczych - np. thriller albo pasjonującą powieść psychologiczną. Możesz również zdecydować się na coś z klasyki literatury - wielu mężczyzn lubi wracać do sztandarowych pozycji z młodości, np. kultowej trylogii Sienkiewicza. A może prezent książkowy związany ściśle z zainteresowaniami? Kolekcjonerski album o sporcie czy wędkarstwie na pewno zrobi duże wrażenie. Na pierwszej stronie wpisz życzenia na Dzień Ojca.

Gadżet na Dzień Ojca

Każdy facet jest gadżeciarzem i to niezależnie od wieku - z tego po prostu się nie wyrasta! Zmienia się tylko upodobanie do rodzaju gadżetów. Każdy tata ucieszy się z czegoś oryginalnego, czego nie ma jeszcze w swoich zbiorach. Może transmiter Bluetooth, który może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego, ładowarki samochodowej lub głośnika? Albo wodoodporny głośnik Bluetooth na przyssawkę, który sprawdzi się w każdych warunkach?

Modowy prezent na Dzień Ojca 2023

Nawet jeśli twój tata nie przywiązuje przesadnej uwagi do własnego wyglądu, z pewnością ucieszy się z modnego zegarka, muchy, krawata lub zabawnych skarpetek. A co kupić na Dzień Taty takiemu tacie, który z nowinkami modowymi jest na bieżąco? Wybierz koszulę w szalony wzór (np. kwiatowy) albo... modną, kolorową czapkę z daszkiem.

Inne prezenty na Dzień Ojca

Dajemy głowę, że nie istnieje facet, który nie ucieszyłby się z wciągającej gry planszowej! Nie mamy tutaj wcale na myśli klasycznych warcabów czy chińczyka. Polecamy coś strategicznego, np. Istanbul, Capital, Puerto Rico. Dobrą zabawę zapewniają też gry na refleks, np. Ubongo lub Dobble.

A może tata ucieszy się z audiobooka? Innym fajnym prezentem na Dzień Ojca 2023 jest... komiks! Tym bardziej, że te dla dorosłych są teraz bardzo na topie.
Treść artykułu opublikowana pierwotnie 21.06.2013.

Czytaj także:
Dzień Ojca - historia święta
Obiad na Dzień Ojca - pomysły