Oryginalny prezent na Dzień Matki 2021 - 15 propozycji

Nie chcesz kupować mamie kolejnego kwiatka doniczkowego, kubka z napisem Mama albo bombonierki? Specjalnie dla ciebie zebrałyśmy w jednym miejscu pomysły na oryginalny prezent na Dzień Matki 2021. Nasze propozycje to np. ogród w słoiku lub roller do masażu twarzy.
Weronika Kwaśniak / 27.04.2021 10:07

Dzień Matki to wyjątkowe święto. Właśnie w tym dniu dziękujemy mamom za cały trud włożony w wychowanie i za ogromną miłość, którą nas obdarzają. Oczywiście, warto pamiętać o tym nie tylko 26 maja, ale święto wszystkich mam jest dobrą okazją, by podkreślić wdzięczność i wyrazić swoje uczucia.

Jaki oryginalny prezent na Dzień Matki kupić? Zapoznaj się z naszymi propozycjami i nie zapomnij o życzeniach na Dzień Matki.

Książki na Dzień Matki 2021

Książka jest dobra na każdą okazję - powtarzamy to pewnie do znudzenia. Sprezentuj swojej mamie coś z nowości wydawniczych lub postaw na znany klasyk. Jeśli wiesz, że twoja mama nie ma w swojej biblioteczce np. „Mistrza i Małgorzaty” lub „Dumy i uprzedzenia”, wybierz którąś z tych kultowych pozycji. A może pięknie ilustrowany album lub apetyczna książka kucharska?

Gadżety na Dzień Matki

A może... bezprzewodowe słuchawki, dzięki którym twoja mama będzie mogła jednocześnie gotować obiad i rozmawiać przez telefon albo słuchać podcastów?

Jeśli twoja mama uprawia sport, możesz jej sprawić krokomierz. Oryginalnym prezentem na Dzień Matki może być też kawiarka albo lokalizator kluczy.

Prezent dla urody

Ulubione perfumy albo elegancki zestaw kosmetyków to zawsze prezentowy pewniak. A może zdecydujesz się jednak na wałek jadeitowy do masażu twarzy albo roller na cellulit? Voucher na zabieg kosmetyczny też się sprawdzi!

Zaskakujące pomysły na prezent

Mamy też pomysły na naprawdę oryginalny prezent na Dzień Matki 2021. Zabiegane mamy zazwyczaj mają mało czasu na profilaktykę, a badania ciągle drożeją. Zafunduj swojej mamie np. kontrolne USG - z pewnością się nie obrazi, a ucieszy że zadbałaś o jej zdrowie.

Możesz też kupić bilety do teatru i wybrać się razem z mamą - oczywiście, gdy sytuacja związana z pandemią nieco się uspokoi. A co powiesz na voucher do ulubionego sklepu, żeby mama mogła sama zaszaleć na zakupach?

Czytaj także:
Desery na Dzień Matki
Prezent na Dzień Matki robiony własnoręcznie
Dzień Matki w różnych krajach