mądre życzenia na dzień nauczyciela fot. Adobe Stock, New Africa

Mądre życzenia na Dzień Nauczyciela - 9 gotowych szablonów do wykorzystania

Mądre życzenia na Dzień Nauczyciela z pewnością sprawią radość nauczycielowi. Możesz wpisać je na okolicznościową kartkę, wpisać do laurki na Dzień Nauczyciela, albo po prostu nauczyć się ich na pamięć. Warto doceniać trud pracowników oświaty, który każdego dnia ponoszą, aby edukować i kształcić kolejne pokolenia.
Redaktorki Polki.pl / 22.09.2022 05:32
mądre życzenia na dzień nauczyciela fot. Adobe Stock, New Africa

14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela. To chwila, gdy uczniowie pamiętają o swoich nauczycielach i wychowawcach, przynosząc im drobne upominki i zapewniając o swojej sympatii - przydatne też będą mądre życzenia na Dzień Nauczyciela.

***

Dzisiaj Dzień Nauczyciela, więc składam wraz z wyrazami pamięci, najserdeczniejsze życzenia. Niech zawodowe wyzwania nie przesłaniają również radości życia prywatnego. Życzę czasu na relaks i odpoczynek, bez myślenia o uczniach i ich problemach!

***

Dzień Nauczyciela to wyjątkowa okazja, więc pamiętam dzisiaj o szczerych życzeniach. Składam je z wdzięcznością za cały trud, wkładany w naszą edukację. Życzę dużo zdrowia, nieustającej cierpliwości i wytrwałości, a także spełnienia wszystkich marzeń i życiowych planów.

***

Dzień Edukacji Narodowej to ważne święto nie tylko dla wszystkich nauczycieli, ale również dla uczniów. Z tej okazji życzymy naszym nauczycielom i wychowawcom nieustającego zapału do szerzenia swojej wiedzy, niegasnącej cierpliwości do wybryków wychowanków, a także dużo czasu wolnego i wypoczynku.

***

14 października to dobra okazja do serdecznych życzeń - a przy okazji podziękowań za cały trud, jaki Pani/Pan wkłada w swoją codzienną pracę z uczniami. Z serca DZIĘKUJĘ! A do tego składam życzenia: zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, a także spełnienia wszystkich marzeń.

***

Z okazji Dnia Nauczyciela życzę nadal niespożytych pokładów energii, pozytywnej motywacji do pracy z uczniami, wiele zapału w żmudnej codzienności, a na dokładkę jeszcze dużo zdrowia, a także spełnienia wszystkich marzeń - zawodowych i prywatnych!

***

Na Dzień Nauczyciela i na cały rok szkolny życzę z serca: cierpliwości do niekończących się kartkówek i sprawdzianów, samych grzecznych uczniów, a także wyrozumiałości ze strony dyrekcji. Niech praca zawsze będzie przyjemnością!

***

"Nauczyciel trzyma za rękę, otwiera umysł i dotyka serca". Te słowa pokazują, jak ważna jest praca nauczycieli. 14 października to dobra okazja, by za nią serdecznie podziękować. No i dołączyć do podziękowań szczere życzenia: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i wytrwałości.

***

Jak powiedział William Arthur Ward: "Przeciętny nauczyciel mówi. Dobry nauczyciel wyjaśnia. Wielki nauczyciel inspiruje". Dla wszystkich wielkich nauczycieli dziś serdeczne życzenia! Niech każdy dzień będzie nową przygodą!

***

Jan Kurczab powiedział: "Jest jedna forma wyrażenia sympatii nauczycielowi: uczenie się". Z tej racji, 14 października uroczyście obiecujemy, że będziemy zawsze starali się sprostować postawionym przez naszych nauczycieli wyzwaniem. Z serca życzymy dużo zdrowia, wytrwałości i cierpliwości.

Czytaj także:
Książki dla dzieci o szkole
Co kupić na Dzień Nauczyciela?