Dzień kobiet - co podarować kobiecie?

Dzień kobiet jest lubiany przez kobiety? Wiele z nich zarzeka się, że nie cierpi tego święta. Tak naprawdę jednak każda z pań po ciuchutku lubi tego dnia poczuć się wyjątkowo i choć na chwilę oderwać się od trudów dnia codziennego. Jak powszechnie wiadomo idealnym "polepszaczem nastroju" w Dniu Kobiet mogą być… prezenty i niespodzianki. Co podarować kobiecie w Dniu Kobiet?
/ 06.03.2013 12:15

Kwiaty na Dzień Kobiet

W sercu każdej kobiety robi się cieplej, gdy dostaje od mężczyzny bukiet kwiatów, czy też jedną za to krwiście czerwoną różę. Ten tradycyjny, ale wciąż modny gest sprawia, że kobiety czują się kochane, lubiane i docenione. Panowie, jeśli kiedykolwiek pomyśleliście, że podarowanie kwiatów to banał, czy pójście na łatwiznę, szybko o tym zapomnijcie. Kobiety kochają dostawać kwiaty bez okazji, a 8. marca oczekują ich szcze-gól-nie. Dla wielbicieli romantycznych scen polecamy wykorzystanie płatków (np. róż) i obsypanie nimi prezentu, czy też samej drogi (!) do prezentu.

Zobacz też: Jak uczcić dzień kobiet

Kwiaty na Dzień Kobiet

Kwiaty na Dzień Kobiet? Banalne? Liczy się styl wręczania!

Biżuteria na Dzień Kobiet

Małe pudełeczko z kokardką i ciekawość co też znajduje się w środku… Która kobieta tego nie lubi? Prezent w uroczym pudełeczku z równie uroczym pierścionkiem w środku jest idealny, pod warunkiem, że pierścionek jest ze złota,  srebra, a nie tylko pozłacany lub posrebrzany. Biżuteria nie należy do tanich prezentów, więc jeśli chcecie na niej zaoszczędzić, kupcie, np. skromniejsze kolczyki, ale wykonane z dobrego tworzywa. Ogromny plastikowy, błyszczący pierścionek, mający przypominać 6 karatowy diament nie zachwyci żadnej kobiety. Warto jednak wiedzieć, że każdy, choćby najdrobniejszy prezent, który włożycie do tajemniczego pudełeczka z kokardką rozczuli niemal każdą kobietę.

Zobacz też: Oryginalne życzenia z okazji dnia kobiet

Bielizna na Dzień Kobiet

Wręczenie kobiecie bielizny jest bardzo ekscytujące, pod warunkiem, że tą kobietą jest twoja żona, dziewczyna lub narzeczona (koleżance radzimy podarować coś innego!). Czarny, koronkowy komplet bielizny, który podarujesz swojej wybrance, zasygnalizuje jej, że jest dla ciebie atrakcyjna, a przede wszystkim wskaże scenariusz na wieczorną część świętowania Dnia Kobiet… W przypadku bielizny zasada dobrej jakości także jest wskazana. Lepiej kupić małe majteczki lub stringi, za to dobrej marki i z nieuczulającego materiału, niż niemal barokowy gorset i szlafroczek ze sztucznej satynowej tkaniny.

Zobacz też: Życzenia z okazji dnia kobiet

Kino i kolacja na Dzień Kobiet

Kino i kolacja na Dzień Kobiet – brzmi banalnie? To jednak sprawdzony przepis na przeżycie bardzo udanego wieczoru. W tym szczególnym dniu skup jednak swoją uwagę bardziej niż zazwyczaj na kobiecie. Zaproś ją wyjątkowo na komedię romantyczną, rozczulaj się razem z nią podczas każdej sceny pocałunku, spraw, by poczuła się wyjątkowo. A po filmie zabierz ją do restauracji z kuchnią, której nigdy nie miała okazji posmakować. Będzie to dla niej coś nowego, ekscytującego i z pewnością zapamięta ten wieczór na długo.

Zobacz też: Dzień kobiet - złóż oryginalne życzenia

Babski świat na Dzień Kobiet?

Nie zapominajmy, że 8 marca, to święto KOBIET. Czasem to jedyna okazja do spotkania się z przyjaciółkami, poplotkowania, czy też pójścia z koleżanką do SPA. Tego dnia są też w wielu miejscach organizowane imprezy, na które mężczyźni mają zakaz wstępu. Panowie, nie gniewajcie się na swoje kobiety jeśli zechcą spędzić swoje święto w gronie innych kobiet. Oczywiście fakt, że kobieta postanowi spędzić ten dzień wraz ze swoimi przyjaciółkami nie oznacza, że mężczyzna powinien rezygnować z kwiatów!

Nieważne gdzie i z kim kobieta chce obchodzić swoje święto, ważne, by tego dnia poczuła się naprawdę wyjątkowo. Pamiętaj jednak, że kobiecie zaimponujesz pamiętając o niej 8 marca, a każdego dnia. Kwiaciarnie są czynne przez cały rok.