POLECAMY

10 wyjątkowych prezentów na Dzień Kobiet

W Dniu Kobiet każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo. Jak to zrobić? Jednym ze sposobów może być obdarowanie jej wyjątkowym prezentem. Przedstawiamy 10 propozycji unikalnych prezentów!
W gąszczu tysięcy propozycji na prezent z okazji Dnia Kobiet wybrałyśmy 10 wyjątkowych rzeczy z różnych kategorii - ubrania, dodatki, kosmetyki, akcesoria oraz "zrób to sama". Wybrałyśmy rzeczy, które jakąś cechą wyróżniają się w swojej kategorii np. pomysłem, ideą, formą czy materiałem. Oto one!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Najlepszym prezentem na Dzień Kobiet są kwiaty. Jest to wiadome nie od dziś. Faktem jest, że tradycyjne goździki odeszły w niepamięć, ale wciąż popularne są piękne róże, które zresztą są uwielbiane przez kobiety. Jeszcze lepszym pomysłem jest wysłanie kwiatów kurierem. Tutaj http://www.kwiatowaprzesylka.pl/ w kwiaciarni online Kwiatowa Przesyłka można złożyć zamówienie.
/3 lata temu
Mam podobnie, ale moja to mi mówi co chce, nic nie podsyła ;p Chce na 8 marca transfer na filefox.pl, ale zastanawiam się czy coś jej do tego nie dokupić.