POLECAMY

Prezent na Dzień Ojca za mniej niż 50 złotych

Sprawdź to!
Prezent na Dzień Ojca za mniej niż 50 złotych fot. Fotolia
Jak co roku na 23 czerwca przypada Dzień Ojca i zapewne, jak co roku zastanawiamy się nad tym jaki prezent sprawić naszemu rodzicowi. Pomysłów jest sporo, pozostaje tylko jeszcze zastanowić się nad tym, który z nich będzie najbardziej trafiony. Nie zawsze przy tym musimy wybierać pomiędzy zabawnym, a praktycznym. Z tej okazji przygotowałyśmy listę prezentów dla taty, które mogą być wykorzystane na wiele okazji.

Coś dla miłośników kuchni

Chociaż przyjęło się, że to kobiety zajmują zazwyczaj pierwsze miejsce w kuchni, to niektórzy panowie chętnie gotują i to nie tylko okazyjnie. Jeśli nasz tata należy do takich osób to warto sprawić mu zabawny fartuch oraz rękawice. Fartuch nie tylko ochroni ubrania przed zabrudzeniem, a rękawice dłonie przez ewentualnym oparzeniem, ale i sprawią, że przyrządzanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Coś przydatnego

Jeśli nasz tata należy do miłośników złocistego trunku, możemy sprawić mu kufel, którym z dumą pochwali się przed znajomymi. Może być to zwyczajny kufel o słusznym rozmiarze, a może kufel z zabawnym napisem lub logo ulubionej drużyny piłkarskiej. Dobrym pomysłem będzie też dodatek w postaci otwieracza do butelek. Jeśli natomiast nasz rodzic nie przepada za piwem to zawsze możemy zaopatrzyć go w kubek do porannej kawy

Dla aktywnych

W przypadku, gdy nasz tata ceni sobie bycie aktywnym, optymalnym rozwiązaniem może okazać się zakup karnetu na siłownie lub ściankę spinaczkową. Jeśli jednak posiada już wymienione karnety, to zawsze możemy mu sprawić jakiś drobiazg, który z całą pewnością przyda mu się w zmaganiach nad dobrą formą. Na przykład pojemnik na posiłek po treningu albo bidon na wodę. 

Dla praktycznych

Choć wiele osób korzysta z telefonu komórkowego w ramach budzika, to niektórzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, dla taki osób miłym prezentem będzie  tradycyjny zegar z funkcją budzika. Jeśli nasz tata ceni sobie praktyczne prezenty, to dowiedzmy się, czy aby nie potrzebuje nowego portfela, albo paska do spodni. Rozważmy również zakup spinek do mankietów wykonanych ręcznie, a do tego z możliwością wygrawerowania imienia. Kupisz je taniej dzięki promocjom Dawanda.

Trochę kultury

Miłośników wyjść z zakresu kultury, takich jak kino, teatr lub koncert na pewno ucieszy bilet do jednego z tych miejsc. Warto wziąć pod uwagę również obecne bestsellery książkowe, wśród których na pewno znajdziemy godny przeczytania kryminał. 

Jeszcze więcej odpoczynku

W dobie braku czasu na cokolwiek, atrakcyjną ofertą może okazać się całodzienny bilet open z dostępem do saun do Term Chochołowskich. Jeśli cenimy sobie wspólne spędzanie czasu to może warto udać się na strzelnic, lub na tor z gokartami? Wiele tego rodzaju atrakcji w korzystnej cenie znajdziemy wykorzystając promocje Groupon.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)