Ta kobieta urodziła bez znieczulenia dziecko o wadze 5 kg! [VIDEO]

Natalie Bancroft z Waszyngtonu to prawdziwa bohaterka! Nie dość, że urodziła 5 kg dziecko siłami natury, to na dodatek zrobiła to w domu, bez znieczulenia! Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia upamiętniające te chwile.
Agata Bernaciak / 28.03.2018 11:08

Chyba niewiele kobiet zdecydowałoby się na samodzielny poród w domu, bez znieczulenia... Ta kobieta to zrobiła! Jesteście ciekawe, jak przebiegał poród siłami natury, który zakończył się przyjściem na świat 5 kg synka? Koniecznie zobaczcie nasze wideo!

Kim jest odważna mama, którą widać na filmie?

Natalie Bancroft z Waszyngtonu na co dzień jest doulą i fotografką, a także mamą trójki dzieci. Ostatni poród postanowiła uwiecznić na tych zdjęciach.

Natalie rodziła w domu, w baseniku wypełnionym wodą. W trakcie porodu towarzyszył jej mąż, dwie pielęgniarki i fotografka Laura Fifield. Na tych fotografiach widzicie, jak mały Simon przyszedł na świat. Kobieta urodziła syna siłami natury, bez znieczulenia.

Zdjęcia Natalie zdobywają coraz większą popularność w internecie.
Nie tylko ze względu na wagę dziecka, ale i jej odwagę oraz radość po przyjściu syna na świat!

Polecamy!

Nie uwierzycie, ale ta kobieta przyjęła… swój własny poród, który odbył się za pomocą cesarskiego cięcia! Jak to się stało?

To pierwsze takie zdjęcie w Polsce! Znana trenerka ujawnia prawdę o wyglądzie ciała po ciąży

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/01.06.2018 20:48
Wielka sensacja. Miliony kobiet tak rodzą. Mój syn ważył 4,5 kg. Nikt mi nie proponował cesarki ani znieczulenia. Poród był pierwszy, całkiem szybki, ale dziecko wypchnięte przez lekarza. Lekarz powiedział, że ciasno mnie zszyje. Wyszło średnio, bo nigdy już podczas seksu nie było tak, jak przed porodem, chociaż problemu z orgazmem czy przyjemnością nie mam. Ale czuję luz i mój mąż też.
/22.04.2018 20:15
Nie ma to jak robić ludziom pranie mózgu. To już rodzenie bez bólu mniej "honorowe" niż z bólem? Godzenie się na przepychanie przez pochwę 5-kilogramowego giganta w czymś lepsze od oszczędzenia konsekwencji fizycznych dzięki cesarce? A o ryzyku uduszenia się za dużego dziecka podczas naturalnego porodu pewnie nikt nie słyszał. Gdzie tam, lepiej bawić się w rosyjską ruletkę, czy dziecko umrze czy jednak nie umrze. W czym niby jedna matka od drugiej? Obie godzą się na wydanie nowego życia na świat, godzą na 9 miesięcy noszenia w swoim łonie, co pozostaje nie jest bez znaczenia dla organizmu, a potem przecież na lata wychowywania, co wymaga energii, pieniędzy i czasu. Przestańcie pitolić farmazony o "bohaterstwie", bo to śmiech na sali.
/01.04.2018 19:49
oj tak, 5 kg, a pi...zde to ma pewnie pojemną teraz jak hangar lotniczy. mam tylko jedną koleżankę która szczerze przyznała, że to ma w kroku po porodzie naturalnym to wielka dziura, a o orgazmie to moze najwyzej poczytać w podręcznikach.
POKAŻ KOMENTARZE (2)