POLECAMY

Nowość! Wesoła płyta z piosenkami dla dzieci

Ciekawy projekt muzyczny dwóch szalonych sióstr.
Nowość! Wesoła płyta z piosenkami dla dzieci fot. Fotolia

„Siostry Wajs & Stonoga” to debiut muzyczny dwóch sióstr, które od lat tworzą projekty teatralne dla dzieci.  Na płycie znajdziecie zbiór 14 utworów skierowanych do najmłodszych odbiorców. Chwytliwe aranżacje, ciepłe wokale i gra aktorska to główne atuty albumu. Utwory mają charakter zarówno rozrywkowy jak i edukacyjny.

Płyta dla dzieci "Siostry Wajs & Stonoga"

W muzyce rozrywkowej dla dzieci od dawna brakuje świeżej krwi. Kolejne pokolenia wychowują się na ponadczasowych hitach Majki Jeżowskiej, Anny Jurksztowicz, Fasolek i Natalki Kukulskiej.

To bez wątpienia evergreeny, które budzą sentyment u rodziców. My również znamy te piosenki z dzieciństwa i z naszej pracy zawodowej. Ale przyszedł czas na coś zupełnie nowego!

– zapowiada Agnieszka Wajs

Na płycie „Kolorowa stonoga” znajdują się piosenki napisane z myślą o najmłodszych, którzy będą mogli wspólnie z Siostrami zanucić wesołe melodie, zapleść warkoczyki w rytmach kubańskiej muzyki, pobawić się przy afrykańskich dźwiękach, rozwiązać słowne zagadki i zasnąć ukołysani śpiewem syreny.

Płyta zawiera również bonus w formie wersji instrumentalnej singla „Kolorowa stonoga”, który mali wokaliści będą mogli zaśpiewać zupełnie sami.

– mówi Patrycja Wajs

O autorkach:

Siostry Patrycja i Agnieszka Wajs od 10 lat dają się poznać dziecięcej publiczności w całym kraju jako producentki i wykonawczynie licznych przedstawień teatralnych oraz programów interaktywnych dla najmłodszych. Z wieloma projektami zjeździły Polskę wzdłuż i wszerz, wiedzą więc, jak i czym zachęcać dzieciaki do wspólnej zabawy.

Sprawdź też nasze porady na temat wychowania :

Materiały prasowe - Siostry Wajs i Stonoga

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Fajne piosenki niestety mój Kubuś woli Gang z Albanii...
/2 lata temu
Moja Antosia też uwielbia te piosenki, nawet mała Kleosia już reaguje choć ma dopiero 4 miesiące :)
/2 lata temu
Wpadajaca w ucho muzyka, moje dziewczynki cały czas tańczą :)