POLECAMY

Dzień Dziecka w Concept Store. Zabierz pociechę na Fashion Project

Zapowiada się wiele niezapomnianych atrakcji!
Dzień Dziecka w Concept Store. Zabierz pociechę na Fashion Project fot. Fotolia/Kolaż Polki.pl
Fashion Project zaprasza na wyjątkowy dzień pełen atrakcji z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 31 maja w Concept Store Mysia 3.

Fashion Project na Dzień Dziecka

Kwiatowe korony, cytrynowe konfitury od Cytrynowych Królowych, lody naturalne, książki rozbudzające wyobraźnie, lalki, moda dla małych i dużych, prawdziwe pluszowe misie, które są już rzadkością, okulary w kolorach tęczy, łakocie a między nimi tradycyjne lizaki i czekolada bio ręcznie robiona z czerwonym pieprzem i rozmarynem to tylko niektóre z 
atrakcji tego dnia.

Stylistka fryzur dla dziewczynek

Tego dnia dziewczynki będą mogły poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo i jak prawdziwe księżniczki, gdyż będą czekały na nie bajeczne warkocze, kucyki, kłosy i królewskie korony! Fryzury wykona stylistka fryzur Justine Just.

Inne atrakcje na Fashion Project na Dzień Dziecka

Będziemy razem projektować modę i rysować ludziki, wymyślać ich historie. Na miejscu będzie też można kupić dla swoich dzieci gotowe t-shirty, kubki i podstawki z oryginalnymi grafikami od Justyny Steinkeller. Będzie też czekać na Was Fabryka Liter i "Abecadło"  podczas otwartych warsztatów.  Zapraszamy również na spotkanie z autorką, zabawy z literami i w zwierzęcy alfabet.

Wystawcy na Fashion Project w Concept Store

W gronie wystawców znajdują się między innymi Lalanki, piękne produkty i akcesoria Puri Puri, Nocne Dobra, Whisbear, Viva! Mama, Bubble Tea 7, Bajki-Grajki, Optyk Sala, Piknikowo, Nie Ma Nudy, N CZEKOLADA, Slow Paczka, Cytrynowe Królowe, Sucré - Lody Naturalne, Moda Na Czytanie, Zakamarki, Krytyka Polityczna, Ubrani.eu, Buka, Sklep Z Rysunkami, Mobilny Butik, Fabryka Liter i "Abecadło" oraz magazyn VIVA!, z nowym wydaniem magazynu Viva! Mama.

Podczas tego dnia będzie można zrobić zakupy oraz miło spędzić czas w niezwykłej atmosferze świata dzieci.
Czekamy na Was!
Godziny: 11-18.
Mysia 3, piętro 3.
www.fashionproject.pl

Polecamy również:

Materiały prasowe - Fashion Project
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)