Nowości spożywcze - wrzesień 2014

Zupełnie nowe produkty i kilka dobrze znanych w unowocześnionych odsłonach!
Weronika Kwaśniak / 01.09.2014 14:00

Początek jesieni przynosi ze sobą prawdziwy wysyp nowości spożywczych! Niektóre z nich to całkowicie nowe produkty, a kilka z nich ma ulepszoną formułę i opakowanie. Sprawdź, co znajdziesz na sklepowych półkach!

Nowe napoje

Wrzesień nierozłącznie wiąże się z powrotem do szkoły - firma Hortex przygotowała dla małych uczniów kieszonkową wersję lubianych soków Leon. Z kolei Hellena prezentuje dwa nowe napoje, a Oshee nową linię herbat witaminowych.
W Biedronce znajdziesz wodę Polaris Vital Red, a woda Żywiec Zdrój będzie od września dostępna w nowej, dwulitrowej butelce.

Nowości spożywcze na wrzesień - nabiał

Firma Piątnica wprowadza na rynek cztery nowe wersje serka Twój Smak. W sklepach znajdziesz także sery topione Lactima ze specjalnym dozownikiem, a także dwa mixy - 4 Pory Roku i Smaki Świata. Polecamy również ser Valbon Brie z suszonymi pomidorami. W Biedronce kupisz kefir Tola w wersji klasycznej i smakowej, a także jogurt grecki Tolonis.
Danonki pojawiają się w nowej odsłonie - tym razem sportowej.

Nowe wędliny

Na sklepowych półkach pojawiają się nowe mixy wędlin ZM Pekpol (w tym np. mix salami). Polecamy parówki z linii Natura i kaszankę jęczmienną marki Nove. Z kolei firma Henryk Kania wprowadza na rynek pyszne kabanoski w nowej odsłonie.

Dania gotowe

Wśród nowości spożywczych znajdziesz serię dań gotowych eat me! - np. zupę z cukinii czy chłodnik litewski. Frosta poleca rybę z pieca z sosem pieczarkowym, a Biedronka gotową lazanię. Ciekawa propozycja to Lody&Pianka&Shake firmy Emix - przygotujesz z niej trzy wersje deseru.

Inne nowości spożywcze na wrzesień

W tym miesiącu spróbuj edycji limitowanej kaw Jacobs, szpinaku od Fit&Easy, klasycznej Maggi w nowych odsłonach, trzech rodzajów wafli ryżowych i pysznych kasz od Sante, trzech rodzajów otrębów smakowych od firmy Kupiec, ciasteczek zbożowych Galicyjski Młyn, pysznych miodów Lune De Miel, Majonezu Kieleckiego w nowej butelce i fistaszków Helio w odmienionym opakowaniu.
W Biedronce znajdziesz kawy - O Poranku i Cafe D'Or, różne rodzaje pomidorów suszonych, a także bitą śmietanę w sprayu.

Zobacz porady kulinarne:

Zobacz 75 nowości spożywczych na wrzesień 2014!