Subway fot. Materiały prasowe

Włoskie nowości w ofercie Subway!

Świetna wiadomość dla miłośników kuchni włoskiej! Sieć Subway przygotowała nowe pozycje w swoim menu - Supreme Pizza Wrap, Chicken Pizziola Sub, Margarita Toastie i Pepperoni Sub Ciabatta. Wszystkie nowości Pizza Collection będą dostępne w restauracjach w całej Polsce już niedługo.
Redaktorki Polki.pl / 17.11.2021 14:13
Subway fot. Materiały prasowe

Posiłek we włoskim stylu jest świetnym pomysłem na spędzanie czasu z bliskimi. Nowe przekąski od Subway idealnie sprawdzą się podczas wieczorów filmowych z przyjaciółmi czy kolacji z rodziną.

Supreme Pizza Wrap to propozycja dla osób, dla których na pizzy nigdy nie ma zbyt dużo mięsa. Duża tortilla wypełniona po brzegi stekiem, bekonem i pepperoni w towarzystwie pysznego sera i świeżych warzyw – cebuli, papryki, oliwek oraz jalapenos.

A co z osobami, które nie mogą się zdecydować, czy mają większą ochotę na pizzę czy sandwicha? Dlaczego nie cieszyć się nimi jednocześnie? Chicken Pizziola Sub to pyszny kawałek Włoch w chrupiącym i aromatycznym pieczywie. Możliwość skomponowania własnego suba i szeroki wybór składników sprawi, że każdy z pewnością odnajdzie swój ulubiony smak.


fot. materiały prasowe

Na nieco mniejszy głód Subway proponuje chrupiącą przekąskę prosto z pieca - Margherita Toastie z sosem marinara, pomidorami, mozzarellą i oregano!

Pepperoni Sub Ciabatta, czyli chrupiące włoskie pieczywo ciabatta z sosem marinara, pepperoni, serem i warzywami. Całość posypana aromatycznym oregano sprawi, że fani pizzy będą zachwyceni.


fot. materiały prasowe

Różnorodność i możliwość skomponowania własnych dań zawsze wyróżniały Subway na tle innych restauracji. Świeże składniki i bogate menu sprawiają, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Marka nie zapomina także o osobach, które unikają w swojej diecie mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego.

Pozycje wegetariańskie i wegańskie stanowią obecnie aż 24% całego menu. To sprawia, że każdy z łatwością może cieszyć się smakiem Subway.

Tagi: kanapki