12 lutego Polsat zdradził większość tajemnic nowego sezonu "Przyjaciółek". Z tej okazji odbyła się konferencja prasowa z obsadą produkcji. Na evencie pojawiły się prawie wszystkie gwiazdy serialu, jak i nowe twarze, które z pewnością namieszają w nowych odcinkach. Na spotkaniu zabrakło jedynie ciężarnej Małgorzaty Sochy. Pojawienie się aktorki mogłoby odwrócić większą część uwagi od pozostałych zaproszonych gości.
WIDEO…
Na konferencji pojawiły się za to Anita Sokołowska w luźnej tunice i botkach ze skrzydełkami, czarno-biała Joanna Liszowska oraz elegancka Magdalena Stużyńska. Towarzyszyli im serialowi partnerzy Bartek Kasprzykowski i Marcin Rogacewicz. Oficjalnie przedstawiono również nowe gwiazdy, które zasiliły obsadę serialu. Najwięcej emocji wzbudził Mikołaj Krawczyk, Natalia Klimas, córka znanej projektantki Joanny Klimas oraz gwiazda "Pierwszej Miłości" Dominika Kojro.









































