Wczoraj odbyła się konferencja prasowa „Dzieci porzucone” Fundacji Rodzin Adopcyjnych z udziałem gwiazd, które poprzez tę akcję społeczną, chcą zwrócić uwagę na problem porzuconych dzieci i niemowląt.
WIDEO…
W kampanii społecznej wzięły udział: Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha i Beata Sadowska.
Fundacja powstała w celu niesienia pomocy porzuconym i niechcianym noworodkom. Współpracuje ona z ośrodkiem, który zapewnia dzieciom stały nadzór medyczny, jak również dba o szybkie uregulowanie sytuacji prawnej każdego z podopiecznych, aby mogły one jak najszybciej trafić do nowych rodzin.
Zobaczcie galerię zdjęć z konferencji „Dzieci porzucone” z udziałem gwiazd:


































