19 stycznia w hotelu Sofitel (dawna Victoria) w Warszawie odbył się finał 4. edycji plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności", który promuje najbardziej zaangażowane społecznie polskie gwiazdy kina, teatru, telewizji oraz sportu. W tym roku statuetki powędrowały m.in. do Agnieszki Cegielskiej i Anny Dereszowskiej.
WIDEO…
Na wydarzeniu pojawiły się również inne gwiazdy, które z wielką ochotą biorą udział w najróżniejszych akcjach charytatywnych czy kampaniach społecznych. Wśród gości gal znaleźli się m.in.: piękna Miss Polonia Marcelina Zawadzka, śnieżnobiała Dorota Gardias, Natalia Kukulska w fantazyjnej stylizacji, w której pierwsze skrzypce grał t-shirt, niezwykle elegancka Ewa Błaszczyk oraz Agnieszka Popielewicz, która już za kilka dni zostanie mamą.
Tego wieczoru większość gwiazd wybrała czarne, klasyczne kreacje. Czyja stylizacja najbardziej przypadła wam do gustu?









































