Wprowadź harmonię w swoim domu – recenzja książki

„Wprowadź harmonię w swoim domu. Praktyczny przewodnik po feng shui” to najnowsza książka brytyjskiego konsultanta feng shui - Grahama Gunna. Autor w swojej książce pokazuje, w jaki sposób zorganizować przestrzeń w swoim domu , aby otoczenie wpływało pozytywnie nie tylko na dobre samopoczucie, ale też relacje z innymi osobami, powodzenie w pracy i zdrowie.
/ 09.05.2013 13:01

Miejsce, w którym żyjemy i pracujemy ma duży wpływ na nasze samopoczucie i poczucie harmonii wobec świata. Autor w prosty i zrozumiały sposób pokazuje czytelnikowi, jak zmienić mieszkanie i negatywną sytuację na dynamiczną i pozytywną energię, która pozwala na życie w zgodzie z samym sobą. Graham Gunn przekonuje czytelników, że aby ulepszyć swoje życie nie potrzeba dużych funduszy. Wystarczy silna wola, która pozwala zająć się swoim zdrowiem, komfortem i wydajnością. 

Książka napisana została w formie poradnika, który ma przekazać najważniejsze informacje dotyczące zasad feng shui i ich realizacji. Feng shui staje się zabawą, której efekty są trwałe, skuteczne, poprawiają relacje, przyciągają dobrobyt i otwierają możliwości.  Dzięki lekkość przekazu i dowcipowi poważna sztuka aranżacji wnętrz staje się łatwą i przyjazną przygodą.

Zobacz też: Projekt domu według feng shui – poradnik

wprowadź harmonię w swoim domu

Okładka książki „Wprowadź harmonię w swoim domu. Praktyczny przewodnik po feng shui”/fot. Materiały prasowe Studio Astropsychologii