Długi czerwcowy weekend w tanecznym stylu! Sprawdź, co przygotował Binkowski Resort

Binkowski Resort oferta fot. Materiały prasowe
Szykuje się długi, gorący weekend w Górach Świętokrzyskich! Jeśli nie masz jeszcze planów na Czerwcówkę to mamy dla ciebie egzotyczną propozycję! W Binkowski Resort czeka moc tanecznych przygód zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Gościem specjalnym animacji weekendowych będzie Rafał Maserak.
Binkowski Resort oferta fot. Materiały prasowe

Binkowski Resort gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie, połączony z doskonałą zabawą, tańcami, kulinarną przygodą i wspaniałymi basenami z palmami. Już pierwszego dnia długiego weekendu czeka wiele atrakcji!

W czwartek odbędzie się MINI DISCO dla dzieci i młodzieży. Prowadzącym jest Rafał Maserak, który przygotował zajęcia taneczne i nauczy najmłodszych choreografii. Maluchy będą miały okazję zaprezentować ją podczas długiego weekendu. Jest też niespodzianka dla dorosłych. W piątkowy wieczór będą mogli skorzystać z latynoskiej lekcji tańca z Rafałem Maserakiem, która zamieni się w potańcówkę w rytmach reggaeton.

fot. Materiały prasowe

Wszystko to odbędzie się w niesamowitych Basenach Tropikalnych podczas Muzycznego Piątku. To niezwykły cykl spotkań, które wyróżnia festiwalowy klimat i atmosfera rodem z RIO! Tropikalne tancerki, pokazy tańca, DJ, konkursy, animacje dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych atrakcji czekają!  Po więcej szczegółów związanych z tropikalnymi wydarzeniami zapraszamy na @basenytropikalne.

fot. Materiały prasowe

To nie wszystko! Goście będą mogli skorzystać z ogniska, któremu towarzyszyć będzie muzyka na żywo i wspaniała biesiada. Malownicza okolica resortu sprawi, że każdy wypocznie - z dala od zgiełku, w przyjemnych okolicznościach przyrody. 

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Nie zabraknie również animacji i warsztatów dla dzieci. Najmłodsi będą mieli okazję wykazać się w wielu dziedzinach. Oprócz zajęć tanecznych codziennie na dzieci czekać będą nowe przygody od animacji, przez zajęcia plastyczne po warsztaty kulinarne! 

fot. Materiały prasowe

Natomiast na dorosłych czekają ceremonie i rytuały saunowe, które będą odbywać się wieczorami w strefie Wellness dla dorosłych. Saunamistrzowie zadbają o głębokie odprężenie i relaks po całym dniu zabawy. 

fot. Materiały prasowe

Doskonała lokalizacja blisko natury

Wielkim atutem hotelu jest jego położenie w centralnej Polsce (zaledwie 2,5 godziny drogi samochodem od największych polskich miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice czy Lublin). Resort położony jest w lesie - w sercu Parku Baranowskiego. Piękna natura, która otacza to niezwykłe miejsce z każdej strony sprawia, że czas płynie tu wyjątkowo wolno. To dlatego warto zabrać ze sobą obuwie sportowe i skorzystać z pięknych pieszych i rowerowych szlaków. 

Zobacz plan animacji i atrakcji na Długi Weekend Czerwcowy w Binkowski Resort

fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA