POLECAMY

Christina Aguilera uhonorowana gwiazdą w Hollywoodzkiej Alei Sław

Christina Aguilera gości na rynku muzycznym już od jedenastu lat. Na swoim koncie ma szereg przebojów z debiutanckim "Genie in a Bottle", wyzywającym "Dirrty", soulowym "Ain't No Other Man" i elektropopowym "Not Myself Tonight" na czele. Przyszedł więc czas, żeby jej gwiazda pojawiła się w słynnej Hollywoodzkiej Alei Sław.

Christina Aguilera gości na rynku muzycznym już od jedenastu lat. Na swoim koncie ma szereg przebojów z debiutanckim "Genie in a Bottle", wyzywającym "Dirrty", soulowym "Ain't No Other Man" i elektropopowym "Not Myself Tonight" na czele.

Śpiewająca o dżinie w butelce dziewczyna nie okazała się być gwiazdką jednego sezonu. W dalszym ciągu zachwyca niezwykle mocnym głosiskiem, zarówno podczas występów na żywo, jak i w musicalu "Burlesque", który na ekrany polskich kin wejdzie dopiero 18 lutego 2011 roku, lecz którego fragmenty już teraz można oglądać na youtube. Skandal związany z kopiowaniem Lady Gagi, jak również chłodne przyjęcie przez krytyków albumu Bionic, nie podkopały jej pozycji. 15 listopada Christina Aguilera została uhonorowana gwiazdą na słynnej Hollywoodzkiej Alei Sław. Na tę okazję piosenkarka ubrała się w białą suknię od Diora i założyła panterkowe szpile Christiana Louboutina. Pozowała sama, bądź w towarzystwie przyjaciół. Bez wątpienia to jedna z najszczęśliwych chwil w jej życiu. Własna gwiazda w słynnej alei to nie lada osiągnięcie biorąc pod uwagę jej wiek. Tylko, czy nie wyróżniono jej trochę za wcześnie?

Fot. PR Photos

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)